"Więzień miłości" odcinek 329. Bahszende próbuje pozbyć się Zehry. Sabah pozna prawdę o Teomanie? [STRESZCZENIE ODCINKA]

Bahszende nie ustaje w staraniach pozbycia się Zehry. W 329. odcinku "Więźnia miłości" będzie knuła kolejną intrygę przeciwko żonie Ömera. Sprawdź, co się wydarzy w 329. odcinku serialu "Więzień miłości".

Multimedia

"Więzień miłości" odcinek 329. w środę, 24.06.2020 o godz. 17:10 w TVP2! - sprawdź program tv

Zehra (Hazal Subasi) zadzwoniła do prawnika i powiedziała, że chce rozwieść się z Ömerem (Erkan Meriç). On wciąż próbuje przekonać ją, aby zmieniła zdanie. Kerem (Ali Yagci) ostrzegł Teomana, by nie próbował skrzywdzić Sabah (Hande Cömertler).

Ömer próbuje przekonać Zehrę, aby zmieniła zdanie w sprawie rozwodu. Uda się? Zobacz więcej

W 329. odcinku serialu "Więzień miłości" Kerem mówi Teomanowi, że wie o jego intrydze, która doprowadziła do tego, że Sabah, straciła klientów. Każe mu przyznać się do wszystkiego przed Sabah. Bahszende knuje kolejny spisek przeciwko Zehrze. Mówi Ömerowi, że zrozumiała swój błąd i chce poprosić Zehrę o przebaczenie. Obiecuje obdarować żonę Ömera cennym prezentem.

Teoman przyznaje się do wszystkiego przed Sabah. Tłumaczy, że zrobił to dlatego, bo chciał z nią być. Sabah jest wściekła, nie chce dalej z nim rozmawiać. Bahszende prosi Zehrę o rozmowę. Mówi jej, że wszystko, co się wydarzyło to był test i zaprasza ją na uroczystą kolację. Zehra nie może odmówić, ale nie ustępuje w sprawie rozwodu i prosi Ömera, aby odwołał kolację zapowiedzianą przez babkę.

Hazal Subasi znowu zakochana? Serialowa Zehra spotyka się ze starszym od siebie aktorem?Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Karina (gość)

    Nie

    01.07.2020 08:04
  • FANKA (gość)

    Witam ILE JESZCZE BĘDZIE ODCINKÓW "WIĘŹNIA MIŁOŚCI? 🤔?

    26.06.2020 07:33
  • tak (gość)

    Tak straci z Rize ../

    24.06.2020 21:40
  • Guru (gość)

    Czy w tym roku, Zehra straci dziewictwo, i kiedy koniec tego horroru, który się zakończy pożarem, w Elif też był pożar, chyba to modny motyw do mordowania bohaterów nad Bosforem, lipa szkoda lepiej chłopakakom niż......

    24.06.2020 16:46
  • fanka serialu (gość)

    ile jest tych odcinków bo będzie czas ze nie będę mogła oglądac

    24.06.2020 16:30
  • Zehra i omer (gość)

    Ich małżeństwo zostanie skonsumowane i będą mieli syna ale to jeszcze kawałek drogi przed nimi

    24.06.2020 12:39
  • Zaciekawiona (gość)

    Jak skonczy się historia Zehry i Omera?

    24.06.2020 11:21
  • Marynka (gość)

    Oczywiście pożar w domku. Ich śmierć i dalsze odcinki jakieś denne bez ich udziału. Zakończenie dno

    24.06.2020 11:09
  • Sonia (gość)

    Niestety oboje zginą w płomieniach, ta ich miłość jest od początku dramatyczna, a co do konsumcji to w każdym serialu tureckim jest wielką powściągliwość w tym temacie..🤫

    24.06.2020 10:02
  • Sonia (gość)

    Niestety oboje zginą w płomieniach, ta ich miłość jest od początku dramatyczna, a co do konsumcji to w każdym serialu tureckim jest wielką powściągliwość w tym temacie..🤫

    24.06.2020 10:02
  • Xxx (gość)

    No,niestety nie skończy się heppy enden jak to ostatnio w zwyczaju skończy się źle . .. a co do skonsumowania to jeszcze nic nie było między nimi bo są za leniwi a ta głupią Zehra to jakaś dzikuska jak by się go brzydziła nawet jak ja dotknie to jak by zobaczyła ducha

    24.06.2020 09:36
  • Lipa (gość)

    I co po tym wszystkim Zehra będzie spała z tym psychopatą Omerem, głupia by była, ten typ się nie, mienia Turek i wszystko , w temacie.

    24.06.2020 05:17
  • Anna (gość)

    A ja jestem ciekawa,czy małżeństwo Omera i Zehry zostało skonsumowane.Bo wygląda na to,że nie.

    24.06.2020 00:33
  • korina (gość)

    Uwielbiam tureckie seriale. Przystojni aktorzy, piekne kobiety. Akcja, nie mozna doczekac sie kolejnego odcinka Polskie seriale to flaki z olejem.

    24.06.2020 00:10
  • Anna (gość)

    Proszę o wznowieniu opisów Więźnia Miłości, już tydzień nie ma przysięga jest A tego serialu nie ma skończy i przed kolacją z babcią proszę o odpowiedz

    23.06.2020 22:32
  • Anicka (gość)

    Po co uprzedzacie fakty.Ja również oglądałam wszystkie odcinki z polskimi napisami.Nędzne te tłumaczenia niestety, więc mimo znajomości istotnych faktów z serialu- z przyjemnością oglądam tłumaczenia TVP.Nie podoba mi się polski sposób podziału odcinków...tureckie wersje i długość odcinków kończą się w takich momentach, że natychmiast jest chęć obejrzenia następnego odcinka.Podoba mi się gra aktorów którzy odtwarzają skomplikowane charaktery bohaterów.A muzyka jest cudna...ma wiele motywów

    23.06.2020 21:08
  • Inka (gość)

    Jaki happy end ??? Oglądałam już wszystkie odcinki i nie zgadzam się z takim zakończeniem 😰😭😱

    23.06.2020 20:42
  • Tr seriale (gość)

    Tureckie seriale dobrze się nie kończą a odcinki można obejrzeć na yt z napisami jak ktoś nie może się doczekać

    23.06.2020 20:23
  • ..... (gość)

    Fanka serialu rozwodu nie będzie ponieważ do sądu przyjdzie matka Ömera i Aysze i poprosi Zehrę żeby nie rozwodzi ła się z jej synem