"Więzień miłości" odcinek 330. Ömer wręcza Zehrze pierścionek i wyznaje miłość podczas rodzinnej kolacji. Co zrobi Bahszende? [STRESZCZENIE ODCINKA]

Bahszende postanowiła zastawić na Zehrę kolejną pułapkę. W 330. odcinku "Więźnia miłości" odbędzie się rodzinna kolacja, na której Ömer wręczy Zehrze pierścionek. Sprawdź, co się wydarzy w 330. odcinku serialu "Więzień miłości".

Multimedia

"Więzień miłości" odcinek 330. w czwartek, 25.06.2020 o godz. 17:10 w TVP2! - sprawdź program tv

Zehra (Hazal Subasi) nie rezygnuje z rozwodu. Po tym, jak była traktowana, nie chce być dłużej żoną Ömera (Erkan Meriç). On próbuje ją jednak przekonać, aby zmieniła zdanie. Tymczasem, babka Bahszende wciąż chce się pozbyć Zehry.

Bahszende próbuje pozbyć się Zehry. Sabah pozna prawdę o Teomanie? Zobacz więcej

W 330. odcinku serialu "Więzień miłości" podczas uroczystej kolacji Bahszende przekazuje Zehrze rodzinny klejnot. Ömer wsuwa pierścionek na palec żony i wyznaje jej miłość. Ayse (Yaprak Durmaz) jest wzruszona widokiem zakochanego brata i jego wybranki.

Później Ömer bezskutecznie usiłuje wyperswadować Zehrze pomysł rozwodu. Z kolei Kerem (Ali Yagci) jest uradowany, gdy dowiaduje się, że Sabah (Hande Cömertler) i Teoman nie są parą.

Hazal Subasi znowu zakochana? Serialowa Zehra spotyka się ze starszym od siebie aktorem?Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • EmM (gość)

    A mnie się ten Omer w ogóle nie podoba. O czym on bredził do siebie, że nie wie o co chodzi Zehrze? Dlaczego chce rozwodu? Niech sobie przypomni dowolny dzień z ich małżeństwa i to co jej mówił i jak ją traktował to będzie miał odpowiedź. Facet jest sztywny jak kij od szczotki, ona zresztą też nie lepsza. Serial bardzo słaby. Próbowałam to znowu oglądać i odpuszczam.

    25.06.2020 20:24
  • Fanka (gość)

    Ale kto nie ma życzenia ten nie ogląda.Dla.mnie super jest ten serial, super główni aktorzy bez wulgarnych scen.Ja nazwałbym tylko ten serial ,,Trudna milosc"chociaż w dalszych odcinkach będzie pięknie pokazana ich relacja.Omer cudo!

    25.06.2020 15:53
  • Wiesia (gość)

    Tak film średniowiecze akcja szmira po co tyle odcinkow

    25.06.2020 15:11
  • A ja się zastanawiam,czy ten Omer jest aby mężczyzną.Śpi w jednym łóżku z piękną żoną i jeszcze nie sknsumowali małżeństwa. (gość)

    Anna

    25.06.2020 14:56
  • Ostra (gość)

    Niunia tak samo jak innym mogą się twoje filmy nie podobać i uważać to samo o tobie

    25.06.2020 14:46
  • Margola (gość)

    Jeżeli komuś się nie podoba to po co ogląda mi się osobiście bardzo podoba

    25.06.2020 14:06
  • Krystyna (gość)

    Komentarz zbędny, ile Polaków tyle zdań. Normalne.

    25.06.2020 13:51
  • Gosc (gość)

    Skoro piszą to znaczy że ogladaja

    25.06.2020 13:32
  • Niunia (gość)

    To skandal żeby w najlepszym czasie antenowym leciały takie gnioty ... Ale jaki poziom widzów takie seriale. Zgroza.

    25.06.2020 12:44
  • Xxxx (gość)

    Mnie jak się film nie podoba to nie oglądam i nie wypisuje głupot

    25.06.2020 09:55
  • Magda (gość)

    Nie rozumiem ludzi zawiedzionych tym serialem,po co Oni tu są, po co komentują,nie podoba się to nie oglądać, a film jest super.

    25.06.2020 09:24
  • Jaga (gość)

    Serial o nieszczęśliwej miłości .

    25.06.2020 07:55
  • Ewa (gość)

    Lubie oglądać, piękni aktorzy

    25.06.2020 07:53
  • Bella (gość)

    Serial jest super a obsada aktorską wyborowa najlepsi i najfajniejsi aktorzy uwielbiam ten film

    25.06.2020 07:32
  • Zawiedziona (gość)

    Beznadziejne seriale! ogłupiające,debilne,szkoda czasu na oglądanie!

    25.06.2020 06:39
  • Zawiedziona (gość)

    Beznadziejne seriale! ogłupiające,debilne,szkoda czasu na oglądanie!

    25.06.2020 06:38
  • Sara (gość)

    Serial jest ok. A jeśli ktoś nie chce niech nie ogląda.

    25.06.2020 06:37
  • Gracha (gość)

    Debilny film. Tam wszyscy kłamią, a niby tacy prawi. I podobno się kochają. Nikt tam z drugim człowiekiem nie rozmawia szczerze. Życie tam, to tylko gra pozorów. Dno.

    25.06.2020 01:55
  • Bogda (gość)

    Nuda ! Nuda ! Nuda ! Kiedy to się skończy ? Aktualnie obydwa seriale na TVP 1 i TVP 2 tureckie są beznadziejne ,aktorzy cały czas powtarzają dialogi w myślach , ciągle powtarzanie scen ,które już były aktorzy sztywni jak drewno !

    25.06.2020 01:49
  • korina (gość)

    Nie moge sie doczekac!!! Uwielbiam ten serial.

    24.06.2020 23:08
NowszeStarsze