"Więzień miłości" odcinek 333. Ömer i Zehra wyjeżdżają do domku w górach. Relacje między nimi poprawią się? [STRESZCZENIE ODCINKA]

Nihat zaproponował, aby Zehra i Ömer pojechali z nim i z Ayse w góry. W 333. odcinku "Więźnia miłości" okaże się, że córka Salima musi spędzić jakiś czas sam na sam z mężem. Sprawdź, co się wydarzy w 333. odcinku serialu "Więzień miłości".

Multimedia

"Więzień miłości" odcinek 333. we wtorek, 30.06.2020 o godz. 17:10 w TVP2! - sprawdź program tv

Zehra (Hazal Subasi) utrzymuje, że chce rozwieść się z Ömerem (Erkan Meriç). Zrozpaczony mężczyzna poprosił Nihata (Aykut Igdeli) o pomoc. Mąż Ayse (Yaprak Durmaz) zaproponował więc, żeby we czwórkę udali się na wycieczkę. Zehra postanowiła, że wtedy powie o wszystkim siostrze Ömera.

Zehra postanawia powiedzieć Ayse o rozwodzie. Kerem wyzna Sabah uczucia?Zobacz więcej

W 333. odcinku serialu "Więzień miłości" Ömer i Zehra wyjeżdżają do domku w górach. Ömer próbuje odwieść żonę od decyzji o rozwodzie. Koray (Halit Erman Ersoy) zaniedbuje nową pracę, ponieważ pomaga Salimowi (Ali Çoban). Nihat udaje chorego, przez co on i Ayse nie zjawiają się tam, gdzie są Ömer i Zehra. Mąż Ayse ma nadzieję, że dzięki temu szwagrowi uda się przekonać żonę do zmiany zdania na temat rozwodu.

Teoman namawia Sabah (Hande Cömertler), żeby zabrała go na kolację do Kerema (Ali Yagci), którego chce przeprosić. Ömer nie odstępuje Zehry na krok, mimo że ona prosi go, aby zostawił ją samą. On jednak twierdzi, że nie chce, aby coś jej się stało. Kiedy w końcu Zehra zostaje sama w lesie, zaczyna się bać i ma nadzieję, że Ömer jednak nie odszedł daleko.

Hazal Subasi znowu zakochana? Serialowa Zehra spotyka się ze starszym od siebie aktorem?Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×