"Więzień miłości" odcinek 334. Zehra dowiaduje się o planie Ömera i Nihata! Kerem wyzna Sabah miłość?! [STRESZCZENIE ODCINKA]

Zehra i Ömer przebywają razem w domku w górach. W 334. odcinku "Więźnia miłości" Zehra zacznie zmieniać nastawienie do męża. Zrezygnuje z rozwodu? Sprawdź, co się wydarzy w 334. odcinku serialu "Więzień miłości".

Multimedia

"Więzień miłości" odcinek 334. w środę, 1.07.2020 o godz. 17:10 w TVP2! - sprawdź program tv

Nihat (Aykut Igdeli) udaje chorego, dlatego razem z Ayse (Yaprak Durmaz) nie dojechali do domku w górach. Przebywają tam za to Zehra (Hazal Subasi) i Ömer (Erkan Meriç), który ma nadzieję, że ukochana zrezygnuje z planów rozwodowych.

Ömer i Zehra wyjeżdżają do domku w górach. Relacje między nimi poprawią się?Zobacz więcej

W 334. odcinku serialu "Więzień miłości" Zehra odczytuje sms od Nihata na telefonie Ömera. Dowiaduje się, że mąż podstępem sprowadził ją do domu w górach. Nihat zapewnia, że nic mu nie jest i ma nadzieję, że Ömerowi uda się przekonać Zehrę, aby zrezygnowała z rozwodu. Ömer nie ma dla siebie usprawiedliwienia. Zehra jest wściekła. Kiedy chce wyjść z domku, Ömer tarasuje jej drogę, a kiedy w końcu Zehrze udaje się go ominąć, natyka się na niespodziewanych gości.

Z upływem czasu Ömerowi udaje się zyskać przychylność żony. Spędzają noc długo ze sobą rozmawiając. Dzień po nieudanej kolacji Sabah (Hande Cömertler) przychodzi do Kerema (Ali Yagci). On stwierdza, że to odpowiedni czas, aby wyznać jej miłość.

Hazal Subasi znowu zakochana? Serialowa Zehra spotyka się ze starszym od siebie aktorem?Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×