"Więzień miłości" odcinek 335. Zehra gubi się w lesie. Ömer spieszy jej z pomocą i dochodzi do wypadku! [STRESZCZENIE ODCINKA]

Zehra i Ömer zbliżyli się do siebie będąc razem w domku w górach. W 335. odcinku "Więźnia miłości" Zehra zgubi się w lesie. Czy zostanie uratowana przez męża? Sprawdź, co się wydarzy w 335. odcinku serialu "Więzień miłości".

Multimedia

"Więzień miłości" odcinek 335. w czwartek, 2.07.2020 o godz. 17:10 w TVP2! - sprawdź program tv

Przebywając w domu w górach, Ömerowi (Erkan Meriç) udaje się zyskać przychylność Zehry (Hazal Subasi). Kerema (Ali Yagci) postanowił w końcu wyznać Sabah (Hande Cömertler) miłość.

Zehra dowiaduje się o planie Ömera i Nihata! Kerem wyzna Sabah miłość?! Zobacz więcej

W 335. odcinku serialu "Więzień miłości" Zehra gubi drogę w lesie. Słyszy szczekanie psów i jest coraz bardziej przerażona. Spiesząc jej z pomocą, Ömer skręca kostkę. Po powrocie do domu Zehra chce mu opatrzyć nogę, ale mąż się ociąga.

Asja (Nisa Sofiya Aksongur) daje Ayse (Yaprak Durmaz) płytę CD, którą niedawno znalazła. Siostra Ömera dowiaduje się, że jest na niej nagranie Alev (Ezgi Baran), jednak nie potrafi go odtworzyć. Zehra i Ömer wracają z wyjazdu. Ayse niepokoi się, widząc utykającego brata. Kerem wciąż nie powiedział Sabah, że ją kocha, ale zaprosił ją do kina.

Hazal Subasi znowu zakochana? Serialowa Zehra spotyka się ze starszym od siebie aktorem?Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×