"Więzień miłości" odcinek 341. Zehra dowiaduje się, gdzie mieszka Muge. Razem z Ömerem zdążą uratować Ayse? [STRESZCZENIE ODCINKA]

Muge grozi, że zabije Ayse. Nihate, Zehra i Ömer wiedzą już, że Ayse jest w niebezpieczeństwie. W 341. odcinku "Więźnia miłości" Zehra i Ömer spróbują uratować Ayse. Sprawdź, co się wydarzy w 341. odcinku serialu "Więzień miłości".

Multimedia

"Więzień miłości" odcinek 341. w piątek, 10.07.2020 o godz. 17:10 w TVP2! - sprawdź program tv

Ayse (Yaprak Durmaz) jest przetrzymywana przez Muge (Cansu Pelin Özgün), która poinformowała już Nihata (Aykut Igdeli), Ömera (Erkan Meriç) i Zehrę (Hazal Subasi), że zamierza zabić swoją rywalkę.

Ayse dzwoni do Nihata. Muge grozi Ayse, że ją zabije! Zobacz więcej

W 341. odcinku serialu "Więzień miłości" Cewrije (Neslihan Gunaydin) ogląda mieszkania do wynajęcia. Kerem (Ali Yagci) oznajmia Sabah (Hande Cömertler) swoją nieodwołalną decyzję zamknięcia biura. Dziewczyna próbuje dowiedzieć się, co jest przyczyną jego nagłej zmiany nastawienia. Zehra rozmawia z jedną z pacjentem szpitala psychiatrycznego. Dzięki niej dowiaduje się, gdzie przebywa Muge. W tym czasie wariatka knebluje Ayse i dzwoni do Nihata. Mówi mu, że jeśli ona nie może z nim być szczęśliwa, to Ayse też nie będzie.

Zehra i Ömer docierają do mieszkania, w którym przebywa Muge. Zauważają kolczyk Ayse na schodach i udają się na dach budynku. Tam są już Muge i Ayse. Muge grozi, że skoczy razem z Ayse. W ostatniej chwili Zehra odciąga uwagę Muge, a Ömer ratuje Ayse. Muge zaczyna szarpać się z Zehrą, w końcu obie przechylają się, Muge spada na dół, a Zehra łapie się krawędzi.

Hazal Subasi znowu zakochana? Serialowa Zehra spotyka się ze starszym od siebie aktorem?Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×