"Więzień miłości" odcinek 343. Wspólna kolacja Ayse i Nihata z Zehrą i Ömerem. Zehra zrezygnuje z rozwodu? [STRESZCZENIE ODCINKA]

Ömer i Zehra uratowali Ayse, która wpadła w ręce Muge. W 343. odcinku "Więźnia miłości" Ayse zaprosi Ömera i Zehrę na wspólną kolację. Czy to coś zmieni w nastawieniu Zehry? Sprawdź, co się wydarzy w 343. odcinku serialu "Więzień miłości".

Multimedia

"Więzień miłości" odcinek 343. we wtorek, 14.07.2020 o godz. 17:10 w TVP2! - sprawdź program tv

Ayse (Yaprak Durmaz) została uratowana po tym, jak Muge (Cansu Pelin Özgün) chciała ją zabić. Ömer (Erkan Meriç) i Zehra (Hazal Subasi) wrócili z nią do domu i poprosili o wybaczenie. Kerem (Ali Yagci) powiedział Sabah (Hande Cömertler), że jednak nie zamierza zamykać biura.

Sabah chce wyjechać ze Stambułu. Ömer mówi Ayse, dlaczego ożenił się z Zehrą Zobacz więcej

W 343. odcinku serialu "Więzień miłości" Ayse mówi Zehrze i Ömerowi, że ma nadzieję, że nic więcej przed nią nie ukrywają. Zehra uświadamia jednak Ömera, że nie zrezygnowała z rozwodu. Chce wkrótce zakończyć ich małżeństwo. Ayse postanawia zaprosić brata i jego żonę na kolację, co daje kolejną szansę na przełamanie oporu Zehry. W okolicy grasuje włamywacz.

Szef Atiego zarzuca mu kradzież, Sabah próbuje go obronić, ale to Kerem ratuje chłopaka z opresji. Kerem wciąż nie może odważyć się wyznać miłości Sabah, ale oboje znowu zbliżają się do siebie. Ayse i Nihat (Aykut Igdeli) oraz Zehra i Ömer udają się na wspólną kolację. Ayse dostaje telefon z domu, że mała Asja (Nisa Sofiya Aksongur) obudziła się i nie da się jej uspokoić. Postanawia wrócić do domu, nalega jednak, aby Zehra i Ömer zostali.

Hazal Subasi bez makijażu w rajskich okolicznościach przyrody. Jest z nią Riza Kocaoğlu?Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Alina (gość)

    Tego samego zdania jestem.

    19.07.2020 00:06
  • Paulina (gość)

    Nigdy nie będzie hazal szczęśliwa z riza tak jak z erkanem, to chwilowe by zapomnieć. Wiem że prędzej czy później będzie gorzko żałować będzie płakać jestem w 100 procentach pewne no bo jaka przyszłość ja czeka. Nie rozumiem tego?

    14.07.2020 23:58

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×