"Więzień miłości" odcinek 344. Ömer i Zehra spędzają razem noc. Bahszende dowiaduje się ważnej rzeczy o Zehrze [STRESZCZENIE ODCINKA]

Ayse wybaczyła Ömerowi i Zehrze, ale wciąż nie wie, że Zehra chce się rozwieść. W 344. odcinku "Więźnia miłości" zobaczy, że Ömer nie spędza nocy z żoną. Sprawdź, co się wydarzy w 344. odcinku serialu "Więzień miłości".

Multimedia

"Więzień miłości" odcinek 344. w środę, 15.07.2020 o godz. 17:10 w TVP2! - sprawdź program tv

Po traumatycznych wydarzeniach Ayse (Yaprak Durmaz) wybaczyła Ömerowi (Erkan Meriç) i Zehrze (Hazal Subasi), że okłamali ją w sprawie swojego ślubu. Zehra nie zrezygnowała jednak z chęci rozwodu. Ayse, Nihat (Aykut Igdeli), Zehra i Ömer udali się na wspólną kolację, ale Ayse i Nihat musieli wracać do Asji (Nisa Sofiya Aksongur), a Zehra i Ömer zostali we dwójkę.

Wspólna kolacja Ayse i Nihata z Zehrą i Ömerem. Zehra zrezygnuje z rozwodu?Zobacz więcej

W 344. odcinku serialu "Więzień miłości" po powrocie z kolacji okazuje się, że Ömer kupił Zehrze sukienkę. Stwierdza, że jeśli Zehra pojawi się w niej przy Ayse, jego siostra przestanie mieć podejrzenia, że między nimi coś jest nie tak. co niespodziewanie doprowadza do kłótni. Zehra przymierza sukienkę, a Ömer próbuje ją pocałować. To doprowadza do kolejnej kłótni.

Ayse widzi Ömera, kiedy ten wychodzi z sypialni z poduszką i kocem. Na jej widok, Ömer wraca do pokoju. Podczas rozmowy z Zehrą zapowiada, że powie o wszystkim siostrze. Zehra powstrzymuje go. Umawiają się, że Ömer będzie spał na podłodze, ale w środku nocy Zehra pozwala mu spać obok siebie. W konsekwencji spędzają noc razem w łóżku. Bahszende dowiaduje się, że Zehra nie wychowała się w sierocińcu.

Hazal Subasi bez makijażu w rajskich okolicznościach przyrody. Jest z nią Riza Kocaoğlu?Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Mcdkscs (gość)

    Cdvvdvd

    15.07.2020 14:33

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×