"Więzień miłości" odcinek 347. Zehra i Ömer zażegnają konflikt? Bahszende zaprasza rodzinę Zehry na kolację [STRESZCZENIE ODCINKA]

Zehra i Ömer zgodzili się na terapię dla małżeństw. W 347. odcinku "Więźnia miłości" Ömer otworzy się przed terapeutką. Zażegnają kryzys? Sprawdź, co się wydarzy w 347. odcinku serialu "Więzień miłości".

Multimedia

"Więzień miłości" odcinek 347. w poniedziałek, 20.07.2020 o godz. 17:10 w TVP2! - sprawdź program tv

Zehra (Hazal Subasi) sumiennie stosuje się do wskazówek terapeutki, ale wciąż jest zdania, że stosunki z Ömerem (Erkan Meriç) nigdy się nie poprawią. Bahszende postanowiła wybrać się do domu Salima (Ali Çoban).

Bahszende chce odwiedzić Salima. Kerem ratuje Sabah z opresji! Zobacz więcej

W 347. odcinku serialu "Więzień miłości" Sabah (Hande Cömertler) i Kerem (Ali Yagci) przyczyniają się do schwytania złodziei. Cewrije (Neslihan Gunaydin) wraca szczęśliwa do domu. Ayse (Yaprak Durmaz) zapewnia ją, że brakowało jej w domu i cieszy się, że już wróciła. Ömer i Zehra rozmawiają z terapeutką i wspólnie wymyślają, jak zażegnać ich konflikt. Bahszende wciąż knuje i zaprasza rodzinę Zehry na kolację.

Sabah opiekuje się rannym w rękę Keremem. Ömer i Zehra rozmawiają z terapeutką indywidualnie. Ömer przyznaje, że zawiódł Zehrę i obawia się, że już nigdy nie odzyska jej zaufania. Wspomina też o swojej mamie, która sprawiła, że on także nie umie zaufać kobietom. Zehra rozmawia o terapii z Sabah.

Erkan Meriç przytył? Zobacz, jak serialowy Ömer prezentuje się na nowych prywatnych zdjęciach!Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • parkingowy (gość)

    Czuwa.

    18.07.2020 21:41

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×