"Więzień miłości" odcinek 349. Bahszende domaga się od Zehry, by rozwiodła się z Ömerem! Co ona na to? [STRESZCZENIE ODCINKA]

Bahszende wciąż knuje, choć nie zawsze jej to wychodzi. W 349. odcinku "Więźnia miłości" kobieta wprost zażąda od Zehry, by rozwiodła się z Ömerem! Sprawdź, co się wydarzy w 349. odcinku serialu "Więzień miłości".

Multimedia

"Więzień miłości" odcinek 349. w środę, 22.07.2020 o godz. 17:10 w TVP2! - sprawdź program tv

Rodzina Zehry (Hazal Subasi) zjawiła się na kolacji u Bahszende, ale dzięki Ömerowi (Erkan Meriç) jej knowania się nie udały. Z kolei Kerem (Ali Yagci) wyznał Sabah (Hande Cömertler) swoje uczucia, gdy myślał, że ta śpi.

Intryga Bahszende nie udaje się! Ömer jeszcze raz prosi Zehrę o wybaczenie! Zobacz więcej

W 349. odcinku serialu "Więzień miłości" Hamijet przekonuje Salima (Ali Çoban), by zaprosił rodzinę Ömera na rewizytę. Ten w końcu przyznaje jej rację. Bahszende wzywa Zehrę na rozmowę. Mówi jej, że kolacja pokazała, jak te dwie rodziny różnią się od siebie i powinna zauważyć, że jej małżeństwo z Ömerem jest niemożliwe. W końcu domaga się od niej, by rozwiodła się z Ömerem!

Zehra jest załamana jej obelgami i przychodzi do męża, prosząc go, by podpisał wniosek o rozwód... On jednak nie chce się na to zgodzić i dochodzi do kłótni. Tymczasem Dżewrije zaczyna rozumieć prawdziwe intencje Bahszende.

Erkan Meriç przytył? Zobacz, jak serialowy Ömer prezentuje się na nowych prywatnych zdjęciach!Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×