"Więzień miłości" odcinek 357. Zehra oddaje Ömerowi pierścionek. Cewrije i Salim uwięzieni w warsztacie! [STRESZCZENIE ODCINKA]

Sytuacja Zehry i Ömera wydaje się być beznadziejna. W 357. odcinku "Więźnia miłości" ciotka Cewrije postanowi porozmawiać o nich z Salimem. Sprawdź, co się wydarzy w 357. odcinku serialu "Więzień miłości".

Multimedia

"Więzień miłości" odcinek 357. w poniedziałek, 3.08.2020 o godz. 17:10 w TVP2! - sprawdź program tv

Zehra (Hazal Subasi) powiedziała Salimowi (Ali Çoban), że chce rozwieść się z Ömerem (Erkan Meriç). Z kolei Ömer, widząc, jak jego żona męczy się psychicznie, powiedział jej, że zgadza się na rozwód.

Ömer zgadza się na rozwód. Cevrije uratuje jego związek z Zehrą?Zobacz więcej

W 357. odcinku serialu "Więzień miłości" Zehra mówi Cewrije (Neslihan Gunaydin) o rozwodzie. Ciotka jest wzburzona. Zamierza na ten temat porozmawiać z Salimem, odwiedza go w warsztacie. Zehra oddaje Ömerowi pierścionek, który dostała od Bahszende. On jednak nie chce go przyjąć i mówi żonie, że pierścionek powinien zostać z nią do końca jej życia.

Nihat (Aykut Igdeli) i Ayse (Yaprak Durmaz) zamierzają udać się na walentynkową kolację. Nihat proponuje, aby poszli z nimi także Zehra i Ömer. Gdy Cewrije chce wyjść od Salima, ojciec Zehry niechcący łamie klucz w zamku.

Erkan Meriç przytył? Zobacz, jak serialowy Ömer prezentuje się na nowych prywatnych zdjęciach!Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Kryska (gość)

    Tasiemce tureckie ciągną się jak flaki w oleju A Elit to potwierdza

    03.08.2020 18:19

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×