"Więzień miłości" odcinek 359. Zehra niespodziewanie pojawia się na kolacji walentynkowej. Kerem robi Sabah niespodziankę [STRESZCZENIE ODCINKA]

Zehra nie chce iść na kolację walentynkową z Ömerem, Ayse i Nihatem. W 359. odcinku "Więźnia miłości" Ömer przekona ją, aby spędzili ostatni wspólny wieczór. Sprawdź, co się wydarzy w 359. odcinku serialu "Więzień miłości".

Multimedia

"Więzień miłości" odcinek 359. w środę, 5.08.2020 o godz. 17:10 w TVP2! - sprawdź program tv

Zehra (Hazal Subasi) nie jest zadowolona z pomysłu wspólnej kolacji walentynkowej z Ömerem (Erkan Meriç), Nihatem (Aykut Igdeli) i Ayse (Yaprak Durmaz). Tymczasem Kerem (Ali Yagci) w końcu zebrał się na odwagę i wyznał Sabah (Hande Cömertler) miłość!

Zehra oddaje pierścionek Bahszende. Kerem wyznaje Sabah miłość! Zobacz więcej

W 359. odcinku serialu "Więzień miłości" Ömer prosi Zehrę, by zjadła kolację z nim, Ayse i Nihatem. Chce spędzić z nią ostatni wieczór i mówi, że oboje na to zasługują. Kerem ponownie odwiedza Sabah i robi jej niespodziankę. W biurze przygotował dla nich romantyczną kolację.

Ömer, Ayse i Nihat czekają na Zehrę w restauracji. Nagle, ku zaskoczeniu Ömera, jego żona pojawia się. Mężczyzna nie ukrywa, że bardzo cieszy się z jej obecności i w pewnym momencie wręcza jej niezwykły prezent walentynkowy. Na prośbę Ayse kelner filmuje Zehrę i Ömera, gdy jedzą tort. Później Ömer porywa ukochaną do tańca. Kerem także wręcza prezent Sabah.

Erkan Meriç ma nową dziewczynę? Serialowy Ömer pokazał się w towarzystwie tureckiej aktorki!Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Eleina (gość)

    Wreszcie oświadczył się Stanach

    04.08.2020 22:37

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×