"Więzień miłości" odcinek 36. Kolejne zbliżenia Ömera i Zehry podczas pobytu na jachcie [STRESZCZENIE ODCINKA]

Ömer zabrał Zehrę na jacht, aby uniknąć wywiadu i sesji zdjęciowej. W 36. odcinku "Więźnia miłości" ich pobyt na jachcie nieco się przedłuży. Sprawdź, co wydarzy się w 36. odcinku serialu "Więzień miłości"!

Multimedia

"Więzień miłości" odcinek 36. we wtorek, 9.04.2019 o godz. 17:10 w TVP2! - sprawdź program tv

Ömer (Erkan Meriç) i Zehra (Hazal Subasi) przebywają na jachcie. Od pierwszej chwili między nimi dochodzi do nieplanowanych zbliżeń. Wydaje się nawet, że Ömer nieco zmienia stosunek do Zehry. Ona jednak wciąż ma do niego żal.

Zehra i Ömer razem na jachcie. Alev przejmie firmę? Zobacz więcej

W 36. odcinku serialu "Więzień miłości" Ömera zauważają znajomi z sąsiedniego jachtu. Chcą bliżej poznać Zehrę, dlatego Ömer przedłuża pobyt na jachcie. Wykonuje delikatne gesty pojednania, ale Zehra pozostaje obojętna. Znajomi wypytują parę o ich plany na przyszłość. Sugerują, że Ömer znalazł swoją bratnią duszę.

Alev (Ezgi Baran) wraca do domu i kiedy dowiaduje się, gdzie są Ömer i Zehra, przeżywa napady zazdrości związane z ich wspólnym rejsem. Yasemin (Sultan Elif Taş) bezskutecznie prosi Fundę o pożyczkę, by zapłacić za zniszczoną sukienkę. Potem dowiaduje się, że Koray już uregulował rachunek.

Emir z "Wiecznej miłości" czy Arzu z "Elif"? Kto jest najgorszym czarnym charakterem?Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×