"Więzień miłości" odcinek 360. Ömer zmienia zdanie podczas spotkania z prawnikiem. Co na to Zehra?! [STRESZCZENIE ODCINKA]

Zehra niespodziewanie pojawiła się na kolacji walentynkowej. W pewnym momencie Ayse i Nihat zostawili ją samą z Ömerem. W 360. odcinku "Więźnia miłości" Ömer zmieni zdanie w sprawie rozwodu. Sprawdź, co się wydarzy w 360. odcinku serialu "Więzień miłości".

Multimedia

"Więzień miłości" odcinek 360. w czwartek, 6.08.2020 o godz. 17:10 w TVP2! - sprawdź program tv

Po namowach Ömera (Erkan Meriç) Zehra (Hazal Subasi) przyszła na kolację walentynkową z Nihatem (Aykut Igdeli) i Ayse (Yaprak Durmaz). Dostała od męża wyjątkowy prezent, a kiedy zostali sami, dała się porwać do tańca. Tymczasem Kerem (Ali Yagci) także zrobił niespodziankę Sabah (Hande Cömertler) z okazji walentynek.

Zehra zaskakuje Ömera na kolacji walentynkowej. Kerem robi Sabah niespodziankęZobacz więcej

W 360. odcinku serialu "Więzień miłości" Kerem i Sabah spędzają razem romantyczny wieczór. Zehra spędza noc w pokoju Sabah. Ömer bije się z myślami. Następnego dnia Sabah, Kerem i Canan (Günce Mutlu) zostają zaproszeni na ponowne spotkanie w sprawie współpracy z dużą firmą. Hediye (Derya Kurtuluş) słyszy, jak Cewrije (Neslihan Gunaydin) mówi o rozwodzie Zehry i Ömer. Przejęta postanawia działać.

Zehra czeka na Ömera z adwokatem. Kiedy jej mąż w końcu się pojawia, okazuje się, że zmienił zdanie w kwestii rozwodu. Zehra wpada w histerię. Błaga go, aby pozwolił jej odejść. Widząc jej cierpienie, ostatecznie zgadza się pojawić w sądzie.

Erkan Meriç ma nową dziewczynę? Serialowy Ömer pokazał się w towarzystwie tureckiej aktorki!Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Kokon (gość)

    Kto w końcu powie babce wypad z baru, wszyscy nic nie kojarzą i się ciągle dziwią, Zehra goń sadystę, takiego traktowania się nie wybacza.

    06.08.2020 16:24
  • Ewa (gość)

    Zehra nadal kocha omera tylka babka stoi im na drodze i rzadzi zehra

    06.08.2020 12:20

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×