"Więzień miłości" odcinek 361. Wielki sukces Sabah! W sądzie pojawia się matka Ömera! Nie dopuści do rozwodu? [STRESZCZENIE ODCINKA]

Ömer nie umie pogodzić się z tym, że może stracić Zehrę na zawsze. W 361. odcinku "Więźnia miłości" dochodzi do rozprawy rozwodowej w sądzie. Niespodziewanie pojawi się tam... matka Ömera. Sprawdź, co się wydarzy w 361. odcinku serialu "Więzień miłości".

Multimedia

"Więzień miłości" odcinek 361. w piątek, 7.08.2020 o godz. 17:10 w TVP2! - sprawdź program tv

Ömer (Erkan Meriç) zmienił zdanie co do rozwodu z Zehrą (Hazal Subasi), ale widząc jej historię, ponownie zgodził się, aby doszło do unieważnienia ich małżeństwa. Sabah (Hande Cömertler), Kerem (Ali Yagci) i Canan (Günce Mutlu) zostali zaproszeni na ponowne spotkanie w sprawie współpracy z dużą firmą.

Ömer zmienia zdanie podczas spotkania z prawnikiem. Co na to Zehra?!Zobacz więcej

W 361. odcinku serialu "Więzień miłości" duża firma decyduje się na współpracę z Sabah. Koray (Halit Erman Ersoy) jest zaintrygowany tajemniczymi telefonami, które odbiera Özge. W sądzie rozpoczyna się rozprawa rozwodowa. Zehra wychodzi z biura Sabah i prosi ją i Canan, aby zachowały informacje o rozwodzie dla siebie.

W sądzie Ömer po raz kolejny pyta Zehrę, czy naprawdę chce zakończyć ich małżeństwo. Kiedy Zehra gorzej się czuje, Ömer udaje się po wodę dla niej. Wtedy obok Zehry pojawia się kobieta, która próbuje ją nakłonić, żeby zrezygnowała z rozwodu. Kiedy Zehra dopytuje, kim jest, okazuje się, że to... matka Ömera. Kobieta błaga ją, aby nie opuszczała jej syna.

Cewrije i Nihat, czyli Neslihan Günaydın i Aykut Iğdeli są parą! Zobacz, jak prezentują się prywatnie!Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Wolę polskie filmy (gość)

    Seniorki naogladaja się takich seriali a potem w głowach im się przewraca i myślą że w prawdziwym życiu dorosle, samodzielne dzieci powinny być tak samo podporządkowane im jak w tureckich serialach... Te seriale wypaczają wyobrażenie o życiu.

    27.09.2020 22:47
  • Halinka (gość)

    Serial jest dobry i chętnie go oglądam , przynajmniej nie przeklinają co drugie słowo i nie życzę sobie obrażania , mnie,prezydenta i widzów Każdy ma wybór i nie musi się tłumaczyć Pozdrawiam

    08.08.2020 14:33
  • Ab..t (gość)

    Ten serial nie leci w tv za darmo, ktoś kto płaci abonament ma prawo wyrazić swoją opinię nawet jeśli ta opinia jest negatywna. Więc darujcie sobie gadkę " nie podoba się to nie oglądaj ". Tym bardziej że emitują tego Więźnia i równie słabą Przysięgę w najlepszym czasie antenowym.

    08.08.2020 13:14
  • Patiiiiiii (gość)

    Ludzie, ci co krytykuja jakos dziwnym trafem znaja fabule, a zatem wyglada na to, ze ogladaja. Nie podoba sie, nie ogladajcie. Typowy Polak - oglada po to, zeby narzekac. Wiem, ze takowy serial jest emitowany, ale nie spodobal mi sie ( nie moje klimaty), wiec po prostu nie ogladam, ale tez nie narzekam. Sa osoby, ktorym tego typu seriale sie podobaja, to je ogladaja i tyle w temaciw

    07.08.2020 20:50
  • Tn (gość)

    Rozbrajające są komentarze, że serial się podoba bo nie ma w nim scen łóżkowych. Emeryci zapomnieli albo tego nie doświadczyli czy może już im żal co było i minęło??? Para wizualnie dobrze dobrana, piękni, młodzi, ładnie ubrani ale patrzą na siebie sztucznie, ona jakby się go bała a on jakby nie wiedział co ma robić. Akcja rozwleczona do absurdu, dialogi drętwe i krótkie, serial bardzo słaby.

    07.08.2020 20:20
  • Ja, nikt inny. (gość)

    Ktoś napisał, że komentarze obrażają prezydenta Polski. Czy może wskazać, w którym konkretnie miejscu, bo ja nic takiego nie widzę. A że serial denny, to fakt. Chyba, że zakupił go prezydent, to faktycznie, źle to o nim świadczy.

    07.08.2020 17:33
  • Wanfa (gość)

    Komu się nie podoba to niech nie ogląda i tyle

    07.08.2020 16:15
  • jędrek (gość)

    Litości !!!!! czy ktoś myśli w tej telewizji ? To bezsensowne tasiemce co nic nie warte myślenie.

    07.08.2020 16:03
  • Obywatel. (gość)

    Nie jest to forum polityczne wasze wypowiedzi są skanowane obrażacie prezydenta Polski.

    07.08.2020 15:58
  • Andrzej (gość)

    Piszmy petycje do TV aby już nigdy więcej tych głupawych tureckich tasiemców,

    07.08.2020 15:57
  • Emeryt (gość)

    Seriale "Tureckie" emitują za pieniądze podatników. Poziom dostosowań do pewnego elektoratu. Może zamiarem jest Przestawienie nas na kulturę muzułmańską.

    07.08.2020 13:31
  • Dada (gość)

    Wolę oglądać tureckie seriale niż głupie gęby PiSowców ich kłamstwa i brak kulturý

    07.08.2020 13:25
  • Elaszka (gość)

    Jak komuś się nie podoba to po co ogląda. Niech pozwoli innym oglądać, starszym ludziom. Nie każdy lubi patrzeć na sceny łóżkowe, mordo bicie itp. Jest tyle programów do wyboru. Dajcie spokój. Nie podoba się, nie oglądaj i nie komentuj.

    07.08.2020 13:12
  • Ja (gość)

    Kocham tureckie seriale ale Najlepszy serial to "Ranny ptaszek"!!!!!

    07.08.2020 11:47
  • Pkp (gość)

    Pan Kurski niech sam to ogląda😊😊😊, widocznie tak myśli jak działa 😊

    07.08.2020 09:40
  • Ja (gość)

    Aktorów mają rzeczywiście super , ale akcje w tych ostatnich filmach pozal się Boże ,to nie dla nas , my oczekujemy filmów z sensem a nie takich co w sumie nie wiadomo o co tu chodzi??? Już dobrze , już źle i znów w koło Macieju 😊😊😊😊 ten cały cyrk to ośmieszające , czegoś takiego nie można oglądać

    07.08.2020 09:37
  • Gość (gość)

    Ja już wolę to niż Elif.

    07.08.2020 09:36
  • ola (gość)

    zehra powie że nie chce rozwód wogule w sądzie

    07.08.2020 09:31
  • Widzka (gość)

    Nie wiem , kto jest odpowiedzialny za zanudzanie nas tymi serialami tureckimi, przecież to filmy dla ludzi o spowolnionym umyśle, gdzie się podziało polskie kino telewizyjne?? Czyż mają nas za jakiś tępaków , gdzie mamy się patrzeć jak w tych tureckich filmach jeden na drugiego i robiąc jakieś znaki dwuznaczne, ludzie ktos kto to kupił nie ma chyba pojęcia , owszem na początku wspaniałe stulecie i potem i kilka innych było ok , ale teraz???? ŻENADA!!!!

    07.08.2020 09:29
  • Ak (gość)

    Kupcie seriale historyczne te co puszczacie nudą nuda nuda i co dalej 1 odcinek i ostatni kupojcie