"Więzień miłości" odcinek 363. Pojawia się była dziewczyna Kerema! Matka Ömera umawia się z Zehrą na spotkanie [STRESZCZENIE ODCINKA]

Tuż przed rozprawą rozwodową do Zehry podeszła kobieta, która poprosiła ją, aby zrezygnowała z rozwodu. Powiedziała jej później, że jest matką Ömera. W 363. odcinku "Więźnia miłości" w sądzie Zehra oznajmia zaskakującą decyzję. Sprawdź, co się wydarzy w 363. odcinku serialu "Więzień miłości".

Multimedia

"Więzień miłości" odcinek 363. we wtorek, 11.08.2020 o godz. 17:10 w TVP2! - sprawdź program tv

Zehra (Hazal Subasi) w ostatniej chwili zrezygnowała z rozwodu. Wszystko za sprawą matki Ömera (Erkan Meriç), która pojawiła się nagle tuż przed rozprawą. Sukran (Gül Arcan) i Hamijet postawiły sobie za punkt honoru doprowadzenie do powtórnego ożenku Salima (Ali Çoban).

Zehra rezygnuje z rozwodu! Ömer dowie się, że to zasługa jego matki?Zobacz więcej

W 363. odcinku serialu "Więzień miłości" nieoczekiwanie pojawia się była narzeczona Kerema (Ali Yagci), Idil. Dziewczyna przyleciała z Londynu, a na jej widok Sabah (Hande Cömertler) wyraźnie traci humor. Salim odwiedza Zehrę w rezydencji. Po jego wyjściu Zehra zaczyna wypytywać Ömera o jego matkę. On jednak nie chce poruszać tego tematu.

Firma Ayse (Yaprak Durmaz) zaczyna działalność. Özge nie chce rozmawiać z Korayem (Halit Erman Ersoy). Matka Ömera, Jülide, dzwoni do Zehry i prosi ją o spotkanie. Ostatecznie nie udaje im się porozmawiać. Sukran i Hamijet informują Cewrije (Neslihan Gunaydin), że znalazły narzeczoną dla Salima.

Cewrije i Nihat, czyli Neslihan Günaydın i Aykut Iğdeli są parą! Zobacz, jak prezentują się prywatnie!Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×