"Więzień miłości" odcinek 386. Jülide przychodzi do rezydencji, aby spotkać się z Ömerem! Dojdzie do kłótni? [STRESZCZENIE ODCINKA]

Ayse jest zasmucona postawą Ömera w kwestii ich matki. W 386. odcinku "Więźnia miłości" do rezydencji przyjdzie... Jülide! Co na to Ömer? Sprawdź, co się wydarzy w 386. odcinku serialu "Więzień miłości".

Multimedia

"Więzień miłości" odcinek 386. w piątek, 11.09.2020 o godz. 17:10 w TVP2! - sprawdź program tv

Ömer (Erkan Meriç) nie zatrzymał Ayse (Yaprak Durmaz), która postanowiła wynieść się z rezydencji. Po kolejnym spotkaniu z córką, Jülide postanowiła rozmówić się z synem. Kerem (Ali Yagci) i Sabah (Hande Cömertler) zbliżają się do siebie.

Ayse spotyka się z matką. Cevrije chce opuścić rezydencjęZobacz więcej

W 386. odcinku serialu "Więzień miłości" Jülide przychodzi, by spotkać się z Ömerem. Domownicy są w szoku. Kiedy Ömer i Zehra (Hazal Subasi) wracają do domu, sytuacja jest bardzo napięta. Wszyscy ukrywają kobietę, nie dopuszczając do tego, by zobaczyła się z synem. W końcu Zehra przekonuje Jülide, że powinna przełożyć rozmowę z Ömerem na inny czas.

Canan (Günce Mütlu) wyjawia Keremowi, że Sabah jest przez niego rozkojarzona. Cevrije (Neslihan Günaydın) przeprasza Aysel za niesłuszne podejrzenia. Özge zdradza konkurencji tajemnice firmy.

Erkan Meriç nie od zawsze chciał być aktorem. Zobacz, co jest jego drugą pasją!Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×