"Więzień miłości" odcinek 388. Ömer wybaczy Zehrze dzięki Ayse? Co postanowi po rozmowie z siostrą? [STRESZCZENIE ODCINKA]

Ömer dowiedział się, że to Zehra doprowadziła do spotkania Ayse z matką. W 388. odcinku "Więźnia miłości" postanowi wybaczyć żonie? Sprawdź, co się wydarzy w 388. odcinku serialu "Więzień miłości".

Multimedia

"Więzień miłości" odcinek 388. we wtorek, 15.09.2020 o godz. 17:10 w TVP2! - sprawdź program tv

Ayse (Yaprak Durmaz), Nihat (Aykut Iğdeli) i Asja (Nisa Sofiya Aksongur) wyprowadzili się z rezydencji. Ömer (Erkan Meriç) dowiedział się, ze siostra spotkała się z Jülide z inicjatywy Zehry (Hazal Subasi). To znowu bardzo nim wstrząsnęło.

Zehra mówi Ömerowi prawdę o spotkaniu z Jülide. Sabah wyznaje miłość Keremowi! Zobacz więcej

W 388. odcinku serialu "Więzień miłości" Aysel nie ma pretensji do Sukran (Gül Arcan) i Hamiyet za to, że sugerowały, iż spotyka się z obcym mężczyzną. Ömer wypomina Nihatowi przegrany przetarg. Ayse szczerze rozmawia z bratem, pod jej wpływem Ömer postanawia pogodzić się z Zehrą.

Kerem (Ali Yagci i Sabah (Hande Cömertler) wyznają Canan (Günce Mutlu) i Korayowi (Halit Erman Ersoy), że są zakochani. Przyjaciele cieszą się ich szczęściem. Wieczorem Ömer przychodzi do sypialni Zehry. Żona budzi się i dochodzi do wzruszającej, szczerej rozmowy.

Erkan Meriç nie od zawsze chciał być aktorem. Zobacz, co jest jego drugą pasją!Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×