"Więzień miłości" odcinek 389. Ayse chce wyjechać z Turcji! Tym razem Ömer ją zatrzyma? [STRESZCZENIE ODCINKA]

Ömer wybaczył Zehrze, ale wciąż ma żal do Ayse. W 389. odcinku "Więźnia miłości" siostra oznajmi mu, że chce wyjechać za granicę. Sprawdź, co się wydarzy w 389. odcinku serialu "Więzień miłości".

Multimedia

"Więzień miłości" odcinek 389. w środę, 16.09.2020 o godz. 17:10 w TVP2! - sprawdź program tv

Ömer (Erkan Meriç) miał żal do Zehry (Hazal Subasi), że to ona namówiła Ayse (Yaprak Durmaz) do spotkania z Jülide. W końcu jej jednak wybaczył. Kerem (Ali Yagci) i Sabah (Hande Cömertler) powiedzieli Canan (Günce Mutlu) i Korayowi (Halit Erman Ersoy), że są zakochani.

Ömer wybaczy Zehrze dzięki Ayse? Co postanowi po rozmowie z siostrą?Zobacz więcej

W 389. odcinku serialu "Więzień miłości" do cukierni Aysel przychodzi szantażysta, który domaga się pieniędzy. Kerem pomaga kobiecie się od niego uwolnić. Koray wpada na trop osoby, która zdradziła tajemnice firmy.

Zehra wymyśla plan, dzięki któremu Ayse może pogodzić się z bratem. Mówi Ömerowi, że Ayse, Nihat (Aykut Iğdeli) i Asja (Nisa Sofiya Aksongur) chcą wyjechać do innego kraju, w którym będą mogli zacząć wszystko od nowa. Ömer bardzo się denerwuje. Kiedy siostra przyjeżdża do rezydencji po paszporty, Ömer postanawia osobiście je wręczyć Ayse. Okazuje się, że prowokacja przynosi efekty. Ömer oznajmia, że nie chce żyć z dala od siostry i pragnie, aby ona i jej rodzina wrócili do rezydencji.

Erkan Meriç nie od zawsze chciał być aktorem. Zobacz, co jest jego drugą pasją!Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×