"Więzień miłości" odcinek 390. Powrót Ayse i odwiedziny ciotki Hatice. Bahszende nie będzie zadowolona! [STRESZCZENIE ODCINKA]

Kiedy Ömer dowiedział się, że Ayse chce wyjechać za granicę, postanowił działać. W 390. odcinku "Więźnia miłości" Ayse z mężem i córką wrócą do rezydencji. Sprawdź, co się wydarzy w 390. odcinku serialu "Więzień miłości".

Multimedia

"Więzień miłości" odcinek 390. w czwartek, 17.09.2020 o godz. 17:10 w TVP2! - sprawdź program tv

Zehra (Hazal Subasi) wymyśliła plan, w jaki sposób zmiękczyć serce Ömera (Erkan Meriç). Kiedy dowiedział się, że Ayse (Yaprak Durmaz) chce razem z Nihatem (Aykut Iğdeli) i Asją (Nisa Sofiya Aksongur) wyjechać za granicę, poczuł, że musi ją zatrzymać.

Ayse chce wyjechać z Turcji! Tym razem Ömer ją zatrzyma?Zobacz więcej

W 390. odcinku serialu "Więzień miłości" Ömer prosi Ayse, by została w domu. Obiecuje, że zaakceptuje jej spotkania z matką. Babka Bahszende nie jest z tego powodu zadowolona. Jej zły nastrój potęgują niespodziewane odwiedziny ciotki Hatice, która przyjechała do Zehry.

Koray (Halit Erman Ersoy) odkrywa, że Ipek jest niewinna. Odwiedza ją w cukierni Aysel i namawia do powrotu do pracy. Kiedy Koray wychodzi, Aysel sugeruje dziewczynie, że powinna skorzystać z oferty Koraya. Po rodzinnej kolacji Ömer przy wszystkich dziękuje Zehrze za to, że dzięki niej pogodził się z siostrą.

Erkan Meriç nie od zawsze chciał być aktorem. Zobacz, co jest jego drugą pasją!Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×