"Więzień miłości" odcinek 395. Defne będzie chciała uwieść Ömera? Zehra zostaje porwana! [STRESZCZENIE ODCINKA]

Zehra martwi się o Jülide, jednak Ömer nie wykazuje żadnego zainteresowania tą sprawą. W 395. odcinku "Więźnia miłości" dojdzie do kolejnego porwania! Sprawdź, co się wydarzy w 395. odcinku serialu "Więzień miłości".

Multimedia

"Więzień miłości" odcinek 395. w czwartek, 24.09.2020 o godz. 17:10 w TVP2! - sprawdź program tv

Po tym, jak Jülide (Tuğçe Ersoy) została porwana, Zehra (Hazal Subasi) nie może zaznać spokoju. Ömer (Erkan Meriç) nie ma jednak zamiaru pomagać matce. W związku z tym Zehra jest bardzo niepocieszona.

Ömer pomoże Jülide? Sabah i Kerem szukają nowego lokalu dla AyselZobacz więcej

W 395. odcinku serialu "Więzień miłości" Defne odwiedza rodzinę Kerwandziolu. Zehra i Ömer muszą wyjść. Cevrije (Neslihan Günaydın) słucha opowieści o wystawnych przyjęciach, które organizowano dawniej. Sabah (Hande Cömertler) i Kerem (Ali Yagci) chcą urządzić cukiernię Aysel w lokalu agencji nieruchomości. Zehra zostaje porwana na oczach Ömera. Mąż rusza jej na pomoc.

Bahszende sugeruje, że Defne powinna zacząć pracę w firmie Kerwandziolu. Zehra zostaje zamknięta w pustym pomieszczeniu. Ömer odnajduje to miejsce i postanawia uwolnić żonę. Tym samym naraża się porywaczom.

Hazal Subaşi jest w ciąży? Serialowa Zehra wkrótce zostanie mamą?!Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Gul (gość)

    A mnie się zdaje że on tez nigdy z zadna kobietą nie był. Nie było żadnej postaci że coś więcej ich łączyło bo taka Alev to i owszem chciała ale on nie. Znam tu w Niemczech kilka tureckich par i wszyscy mają jedną żonę .

    28.09.2020 14:43
  • j (gość)

    NIE SĄDZE ŻEBY ÖMER NIGDY NIE BYŁ Z KOBIETĄ, TURCJI MĘŻCZYŹNI ŚREDNIO DO 20 ROKU ŻYCIA MAJĄ TO ZA SOBĄ, RACZEJ CHODZI RACZEJ ŻE NIGDY NIE BYŁ Z DZIEWICĄ (ZEHRA JEST NIETKNIETA), PONIEWAŻ W TYM KRAJU MEZCZYZNA NIE MOZE SYPIAC Z KIM CHCE, TYLKO Z WYZWOLONYMI KOBIETAMI MOZE SIE ZADAWAC, Z DZIEWAMI TO SIĘ ZENIĆ MOZE, ZRESZTĄ W TURCJI, MEZCZYZNA MOZE MIEC 2 ŻONY, JEDNO CYWILNĄ, DRUGĄ RELIGIJNĄ

    25.09.2020 18:08
  • Magdalena (gość)

    828823873

    24.09.2020 18:21
  • Widz (gość)

    Ten film może i jest nudny i ciągnie się w nieskończoność, jest może i bajką dla wszystkich ale miło się go ogląda bo w naszym życiu i prawdziwym i telewizyjnym jest coraz więcej przemocy. Tutaj jest i piękna gra aktorska i ładni aktorzy i bankowa fabułą.

    24.09.2020 17:35
  • Zmora (gość)

    Serial którego można nie oglądać tydzień i tak się wie co się wydarzyło .Jak by był serial serialem to już by się zakończył .Za długo przeciągają sceny .Już za bardzo nudne .

    24.09.2020 13:59
  • roro (gość)

    Idiotyzmy, idiotyzmy,trudno wymyślić coś bardziej dennego serial dla ciapków i matołków z RP

    24.09.2020 12:46
  • Olga (gość)

    To prawda, że szkoda czasu na ten film,zastanawiam się czasem dla kogo on jest:dla dorosłych,czy dzieci. Nie jest przecież tam nic realnego, choćby to małżeństwo, że Omer tak czeka i czeka,a Zebra wciąż się wstydzi go pocałować 😁Dobrze, że aktorzy przystojni i nasze seriale do d..y,

    24.09.2020 11:43
  • korina (gość)

    A ja kocham ten serial. I dobrze, w polskim czy innym juz dawno byłyby wulgarne sceny erotycxne, a tu kawusia ciasteczko i JA. Czego wiecej ptrzeba???? No i gdzie tacy przystojni aktorzy?

    24.09.2020 10:52
  • Prześmiewca (gość)

    Po co Defne mialaby uwodzić Omera? On nawet żony dwukrotnie poślubionej jeszcze nawet nie pocałował, to może facet nawet nie wie co i po co ma??? HAHAHA

    23.09.2020 12:50
  • gula (gość)

    Jeszcze jakaś Defne... Omer chyba na zawsze zostanie prawiczkiem

    23.09.2020 12:46
  • Odgrzewany kotlet (gość)

    Jak dobrze że porwali Zehrę. Dzięki temu Omer po raz kolejny wykaże się swoim bohaterstwem i nie uzbrojony dzielnie stawi czoło uzbrojonym porywaczom, może i matkę uwolni, potem będą to w nieskończoność wspominać i może złość mu na nią przejdzie :)))) ile jeszcze będą się porywać, to już takie nuuuudne, nic odkrywczego!

    23.09.2020 12:36