"Więzień miłości" odcinek 397. Kierowca Jülide informuje Ömera, że jego matce grozi niebezpieczeństwo. Mąż Zehry zacznie działać? [STRESZCZENIE ODCINKA]

Ömer uratował Zehrę z rąk porywaczy, ale wciąż nie chce zrobić nic w sprawie swojej matki. W 397. odcinku "Więźnia miłości" Ayse bardzo się niepokoi, a jej brat spotka się z kierowcą Jülide. Sprawdź, co się wydarzy w 397. odcinku serialu "Więzień miłości".

Multimedia

"Więzień miłości" odcinek 397. w poniedziałek, 28.09.2020 o godz. 17:10 w TVP2! - sprawdź program tv

Jülide (Tuğçe Ersoy) wciąż jest przetrzymywana przez porywaczy. Zehra (Hazal Subasi) błaga Ömera (Erkan Meriç), aby zajął się sprawą matki, a on - aby uspokoić żonę - w końcu poprosił o pomoc komisarza Murata.

Jülide boi się o życie swoich dzieci. Ömer podejmie działania, żeby uratować matkę?Zobacz więcej

W 397. odcinku serialu "Więzień miłości" Kerem (Ali Yagci) chce sprzedać dom, by Aysel mogła zachować cukiernię. Ayse (Yaprak Durmaz) jest zmartwiona, ponieważ Nihat (Aykut Iğdeli) wyjechał, a z Jülide nie ma kontaktu. Chciałaby usłyszeć jej głos, aby choć trochę się uspokoiła.

Zehra po raz kolejny bezskutecznie namawia Ömera, by podjął więcej działań w sprawie matki. Kierowca Jülide odwiedza posiadłość i mówi Ömerowi, w jakiej sytuacji znalazła się jego matka. Wskazuje, że jej życie jest zagrożone. Wyjawia też, że zna Jülide od dnia, w którym i opuściła rezydencję, a zrobiła to, aby ratować życie Ayse.

Hazal Subaşi jest w ciąży? Serialowa Zehra wkrótce zostanie mamą?!Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
 • Yuuu (gość)

  Bzdury i oszustwo

  26.09.2020 22:56
 • Madeline Bosanquet

  Google płacił za każdą tygodniową pracę online w domu od 6000 do 10000 euro, a za pierwszy miesiąc otrzymałem od Google 27416 euro. W wolnym czasie pracuję 3 godziny dziennie. Jest bardzo przyjazny dla użytkownika i cieszę się, że się o nim dowiedziałem. przejdź do tej witryny, aby uzyskać więcej informacji.

  ..........>> www.MagnifyIncome.Com

  26.09.2020 15:38

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×