"Więzień miłości" odcinek 399. Zehra i Ömer próbują uratować Jülide! Sabah i Kerem robią Aysel niespodziankę [STRESZCZENIE ODCINKA]

Zehra przeczytała list Ömera, w którym wyjaśnił, jaki tak naprawdę ma stosunek do matki. W 399. odcinku "Więźnia miłości" Zehra podejmie ostateczne kroki, aby uratować Jülide. Sprawdź, co się wydarzy w 399. odcinku serialu "Więzień miłości".

Multimedia

"Więzień miłości" odcinek 399.w środę, 30.09.2020 o godz. 17:10 w TVP2! - sprawdź program tv

Zehra (Hazal Subasi) przeczytała list, który Ömer (Erkan Meriç) napisał w czasie terapii. Mężczyzna podkreślił w nim, jak bardzo cierpiał, kiedy Jülide (Tuğçe Ersoy) zostawiła jego i Ayse (Yaprak Durmaz). Zehra nie ma jednak wątpliwości, że jej mąż tęskni za obecnością matki.

Zehra dowiaduje się ważnej rzeczy o Ömerze. Zrozumie jego postępowanie?Zobacz więcej

W 399. odcinku serialu "Więzień miłości" Cewrije (Neslihan Günaydın) jest zaskoczona, że Bahszende chce sama zanieść Ömerowi jedzenie. Ömer nadal nie wie, jak się zachować wobec matki. Sabah (Hande Cömertler), Kerem (Ali Yagci) i przyjaciele przygotowują dla Aysel niespodziankę związaną z cukiernią.

Zehra obiecuje Ayse, że wkrótce znowu zobaczy matkę. Później w końcu udaje jej się namówić Ömera, aby pomogli Jülide. Oboje udają się na miejsce, gdzie przetrzymywana jest kobieta. Przyjeżdża też policja. Porywacze uciekają, a Jülide cała i zdrowa wychodzi do Zehry i Ömera.

Hazal Subaşi jest w ciąży? Serialowa Zehra wkrótce zostanie mamą?!Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×