"Więzień miłości" odcinek 4. Zehra dowiaduje się o chorobie Ayse! [STRESZCZENIE ODCINKA]

Zehra pojawiła się w domu Omera. Ayse jest przekonana, że jej brat wkrótce się ożeni. W 4. odcinku "Więźnia miłości" Zehra dowie się o chorobie Ayse. Sprawdź, co wydarzy się w 4. odcinku serialu "Więzień miłości"!

Multimedia

"Więzień miłości" odcinek 4. w piątek, 22.02.2019 o godz. 17:10 w TVP2! - sprawdź program tv

Ömer (Erkan Meriç) namówił Zehrę (Hazal Subasi), aby przyszła do jego domu na kolację i udawała jego dziewczynę. Ayse (Yaprak Durmaz) jest zachwycona. Cieszy się, że jej brat w końcu znalazł dla siebie kobietę. Z kolei Alev (Ezgi Baran) jest wściekła.

Zehra na kolacji w domu Ömera. Alev wpada w szał! Zobacz więcej

W 4. odcinku serialu "Więzień miłości" Zehra, ku wściekłości Sevim (Nur Saçbüker), oznajmia, że nie chce wychodzić za mąż. Alev próbuje zniechęcić Omera do Zehry. - Nie macie ze sobą nic wspólnego. Gdybym cie nie znała, powiedziałabym, że to żart - wskazuje.

MIędzy Omerem a Zehrą ponownie dochodzi do kłótni. Ayse, widząc to, udaje omdlenie. Para zawozi ją do szpitala. Kiedy Alev dowiaduje się o tym, znowu wpada w szał. Ayse przyznaje się lekarzowi i Nihatowi (Aykut Igdeli), że jej omdlenie było udawane. Demir (Umut Aksoy) mówi Zehrze o chorobie Ayse.

Ile odcinków ma nowy turecki serial o historii Ömera i Zehry?Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×