"Więzień miłości" odcinek 40. Zehra zgubiła kontrakt, który zawarła z Ömerem! Odnajdzie go Nazan?! [STRESZCZENIE ODCINKA]

Ömer i Zehra robią wszystko, aby Ayse przestała niepokoić się w związku z ich kłótniami. W 40. odcinku "Więźnia miłości" Ömer wciąż będzie jednak nieprzyjemny dla Zehry. Sprawdź, co wydarzy się w 40. odcinku serialu "Więzień miłości"!

Multimedia

"Więzień miłości" odcinek 40. w poniedziałek, 15.04.2019 o godz. 17:10 w TVP2! - sprawdź program tv

Ayse (Yaprak Durmaz) źle się poczuła i Zehra (Hazal Subasi) zabrała ją do lekarza. O wszystkim dowiedział się Ömer (Erkan Meriç) i usłyszał, jak Zehra próbuje uspokajać jego siostrę. Zaczyna mieć wątpliwości, czy Zehra faktycznie jest tak zła, jak do tej pory sądził.

Ömer podsłuchuje rozmowę Zehry i Ayse! Czego się dowie?Zobacz więcej

W 40. odcinku serialu "Więzień miłości" Ömer postanawia spędzić noc w sypialni Zehry. Kiedy ona chce iść spać na kanapie, on postanawia czytać książkę przy zapalonym świetle. Zehra jest wściekła, ale nic nie mówi. Rano udają, że wszystko jest w porządku. Ayse daje się nabrać i cieszy się, że ich relacje znowu się poprawiły.

Tymczasem, Ömer znowu ostro traktuje Zehrę, przywołując treść ich kontraktu. Zehra zdaje sobie sprawę, że nie ma tego kontraktu i postanawia go odnaleźć. Nazan usiłuje odgadnąć, czego szuka Zehra. Funda spotyka się z Yasemin, a właściwie chodzi jej o Koraya. Yener (Musab Ekici) zastaje Sevim (Nur Saçbüker) kopiącą w ogródku i zaczyna coś podejrzewać. Ömer mówi Ayse, że wybiera się z Zehrą na lunch, a tak naprawdę zabiera żonę do firmy i kolejny raz każe jej bezczynnie siedzieć i czekać. W jego gabinecie zastaje ją Alev (Ezgi Baran).

Emir z "Wiecznej miłości" czy Arzu z "Elif"? Kto jest najgorszym czarnym charakterem?Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • By by ju że (gość)

    W CU

    12.04.2019 20:23

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×