"Więzień miłości" odcinek 402. Ömer idzie z Defne na spotkanie z przyjaciółmi. Bahszende spotyka się z Jülide [STRESZCZENIE ODCINKA]

Ömer odkrył, że Jülide porzuciła rodzinę dla dawnego wspólnika jego ojca. W 402. odcinku "Więźnia miłości" pójdzie z Defne na spotkanie z przyjaciółmi. Sprawdź, co się wydarzy w 402. odcinku serialu "Więzień miłości".

Multimedia

"Więzień miłości" odcinek 402. w poniedziałek, 5.10.2020 o godz. 17:10 w TVP2! - sprawdź program tv

Ömer (Erkan Meriç) wciąż nie umie przebaczyć Jülide (Tuğçe Ersoy). Zehra (Hazal Subasi) martwi się o niego. Z kolei Nihat (Aykut Iğdeli) spotkał się z kobietą, która zachowuje się, jakby miała z nim romans!

Ömer i Jülide spotykają się na komisariacie. Wyjaśnią sobie wszystko? Zobacz więcej

W 402. odcinku serialu "Więzień miłości" Zehra proponuje Ömerowi wyjście na kolację i do kina. On jednak nie chce wychodzić. Twierdzi, że potrzebuje trochę czasu żeby się pozbierać. Jednak chwilę później przyjmuje od Defne zaproszenie na spotkanie z przyjaciółmi.

Bahszende zabrania Jülide widywania się z Ömerem i Ayse (Yaprak Durmaz). Jülide oznajmia jednak, że już się jej nie boi i będzie robiła to, co uważa za słuszne. Salim (Ali Çoban) spotyka na ulicy Cetina. Zaprasza go do warsztatu.

Hazal Subaşi jest w ciąży? Serialowa Zehra wkrótce zostanie mamą?!Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×