"Więzień miłości" odcinek 405. Bahszende dowiaduje się, gdzie jest Jülide. Ayse podejrzewa Nihata o zdradę! [STRESZCZENIE ODCINKA]

Zehra odebrała telefon od Jülide i znalazła dla niej kryjówkę. W 405. odcinku "Więźnia miłości" o tym, gdzie jest matka Ömera dowie się Bahszende. Sprawdź, co się wydarzy w 405. odcinku serialu "Więzień miłości".

Multimedia

"Więzień miłości" odcinek 405. w czwartek, 8.10.2020 o godz. 17:10 w TVP2! - sprawdź program tv

Jülide (Tuğçe Ersoy) zadzwoniła do Zehry (Hazal Subasi). Przejęta żona Ömera (Erkan Meriç) postanowiła znaleźć dla niej kryjówkę. Nihat (Aykut Iğdeli), odkąd wrócił z podróży służbowej, dziwnie się zachowuje.

Chwile grozy w rezydencji Ömera! Zehra znajduje kryjówkę dla JülideZobacz więcej

W 405. odcinku serialu "Więzień miłości" Asja (Nisa Sofiya Aksongur) znajduje liścik, który Zehra napisała do Ömera i przekazuje go wujkowi. Zanim jednak zaczyna działać, Zehra wraca do domu. Później przesyła Jülide jedzenie i ubrania. Bahszende dowiaduje się, gdzie jest jej kryjówka.

Defne odkrywa, że Erjan Keser od lat szkodzi firmie Ömera. Ayse (Yaprak Durmaz) dowiaduje się, że Nihat nie jest tam, gdzie powiedział, że będzie. Zaczyna podejrzewać, że mąż ją zdradza.

Hazal Subasi pokazała romantyczne zdjęcie z ukochanym. Kim jest Riza Kocaoğlu?Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×