"Więzień miłości" odcinek 411. Cewrije przepędza Beliz z rezydencji! Sabah jednak wyjedzie do Niemiec? [STRESZCZENIE ODCINKA]

Ömer uratował Jülide z rąk Erjana, a Ayse powiedziała Cewrije o zdradzie Nihata. W 411. odcinku "Więźnia miłości" ciotka przepędzi domniemaną kochankę Nihata! Sprawdź, co się wydarzy w 411. odcinku serialu "Więzień miłości".

Multimedia

"Więzień miłości" odcinek 411. w piątek, 16.10.2020 o godz. 17:10 w TVP2! - sprawdź program tv

Jülide (Tuğçe Ersoy) przebywa w rezydencji Ömera (Erkan Meriç). Zehra (Hazal Subasi) cieszy się, że mąż zgodził się na to. Ayse (Yaprak Durmaz) powiedziała Cewrije (Neslihan Günaydın), że Nihat (Aykut Iğdeli) ją zdradził.

Ömer wyprowadza Jülide z posiadłości Erjana. Zgodzi się, aby matka z nim zamieszkała?Zobacz więcej

W 411. odcinku serialu "Więzień miłości" Beliz przychodzi do rezydencji w poszukiwaniu Nihata. Cewrije kojarzy, kim może być dziewczyna i przepędza ją. Oznajmia jej, że Nihat ma żonę, a ona była dla niego tylko przygodą. Beliz oświadcza jednak, że ich relacja to coś więcej niż jedna wspólna noc.

Schwytano złodzieja, który okradł Aysel. Cetin jest niewinny. Nihat dowiaduje się, że Beliz była u niego w domu. Ömer chce, by Jülide wyjechała do Ameryki. Wręcza jej bilety lotnicze. Zehra i Ayse są w szoku. Sabah (Hande Cömertler) zastanawia się nad wyjazdem do Niemiec.

Hazal Subasi pokazała romantyczne zdjęcie z ukochanym. Kim jest Riza Kocaoğlu?Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×