"Więzień miłości" odcinek 413. Postrzelona Jülide trafia do szpitala. Ayse znowu zastaje Nihata z kochanką! [STRESZCZENIE ODCINKA]

Ömer zażądał od Jülide wyjaśnień, dlaczego zostawiła jego i Ayse, gdy byli dziećmi. Wtedy kobieta została postrzelona. W 413. odcinku "Więźnia miłości" matka Ömer trafi do szpitala. Sprawdź, co się wydarzy w 413. odcinku serialu "Więzień miłości".

Multimedia

"Więzień miłości" odcinek 413. we wtorek, 20.10.2020 o godz. 17:10 w TVP2! - sprawdź program tv

Ömer (Erkan Meriç) zatrzymał jadącą na lotnisko Jülide (Tuğçe Ersoy) i zażądał od niej wyjaśnień, dlaczego opuściła swoje dzieci. Kiedy usłyszał prawdę, jego matka została postrzelona przez snajpera. Ömer i Zehra (Hazal Subasi) są w szoku.

Ömer zatrzymuje Jülide w drodze na lotnisko. Nagle pada strzał! Zobacz więcej

W 413. odcinku serialu "Więzień miłości" Beliz postanawia rozdzielić Nihata (Aykut Iğdeli) i Ayse (Yaprak Durmaz). Odbiera telefon Nihata, kiedy dzwoni do niego żona. Słysząc, że Ayse jednak nie chce rozwodu, aby uchronić Asję (Nisa Sofiya Aksongur), Beliz odzywa się i zachęca, aby Ayse przyszła do hotelu powiedzieć wszystko Nihatowi osobiście. Kiedy Ayse po raz kolejny widzi męża w pokoju hotelowym, postanawia ostatecznie rozstać się z Nihatem. Cewrije jest zdruzgotana.

Ranna Jülide trafia do szpitala. Erjan zleca Musinowi, by ponownie dokonał zamachu. Kerem (Ali Yagci), wiedząc, że Sabah (Hande Cömertler) zamierza wyjechać do Niemiec, przymierza się do sprzedaży agencji.

Hazal Subasi pokazała romantyczne zdjęcie z ukochanym. Kim jest Riza Kocaoğlu?Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • K (gość)

    EFI Wald Disney New Vf Bartek Lulkowski 82

    20.10.2020 05:48

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×