"Więzień miłości" odcinek 416. Kolejny snajper na pogrzebie Jülide. Ömer wyjawia Zehrze tajemnicę! [STRESZCZENIE ODCINKA]

Ömer i Zehra otrzymali od lekarza informację, że Jülide nie przeżyła operacji. W 416. odcinku "Więźnia miłości" odbędzie pogrzeb matki Ömera i Ayse. Sprawdź, co się wydarzy w 416. odcinku serialu "Więzień miłości".

Multimedia

"Więzień miłości" odcinek 416. w piątek, 23.10.2020 o godz. 17:10 w TVP2! - sprawdź program tv

Informacja o śmierci Jülide (Tuğçe Ersoy) bardzo zasmuciła Zehrę (Hazal Subasi). Teraz martwi się, że coś złego może stać się Ömerowi (Erkan Meriç). Jej obawy nie są bezpodstawne - Erjan już planuje zemstę!

Jülide umiera podczas operacji! Erjan będzie mścił się na jej dzieciachZobacz więcej

W 416. odcinku serialu "Więzień miłości" Zehra budzi Ömera w środku nocy, wypuszczając z ręki szklankę z wodą. Potem wtuleni w siebie idą spać. Canan (Günce Mütlu) nie chce wybaczyć Cetinowi. Bliscy Ömera jadą na pogrzeb Jülide. Wściekły Erjan poprzysięga zemstę.

Na miejscu pogrzebu pojawia się snajper Erjana. Jego plany krzyżują jednak policjanci, którzy w grupie osłaniają Ömera. Kiedy wszyscy rozchodzą się, Erjan lamentuje nad grobem Jülide. Okazuje się, że pogrzeb był częścią podstępu, który ma zmylić Erjana. Ömer wyjawił Zehrze tę tajemnicę jeszcze w spitalu. Po powrocie do domu, w sypialni zastają... Jülide!

Hazal Subasi pokazała romantyczne zdjęcie z ukochanym. Kim jest Riza Kocaoğlu?Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×