"Więzień miłości" odcinek 418. Ömer zostaje powrany! Spotkanie z Erjanem kończy się zaskakująco! [STRESZCZENIE ODCINKA]

Jülide jednak żyje, ale niebezpieczeństwo ze strony Erjana nie minęło. W 418. odcinku "Więźnia miłości" Ömera zostaje porwany. Co zrobi Zehra? Sprawdź, co się wydarzy w 418. odcinku serialu "Więzień miłości".

Multimedia

"Więzień miłości" odcinek 418. we wtorek, 27.10.2020 o godz. 17:10 w TVP2! - sprawdź program tv

Okazało się, że Jülide (Tuğçe Ersoy) żyje. Informacja o jej śmierci została wymyślona, aby zmylić Erjana. Mężczyzna chce zemsty. Pragnie skrzywdzić dzieci Jülide. Do rezydencji przybył podejrzany mężczyzna.

Erjan nasyła swoich ludzi na Ömera. Mąż Zehry w niebezpieczeństwie! Zobacz więcej

W 418. odcinku serialu "Więzień miłości" Canan (Günce Mütlu) wyraża niezadowolenie faktem, że Aysel i Halil opuszczają dom Salima (Ali Çoban). Ludzie Erjana porywają Ömera. Zehra (Hazal Subasi) i Can ruszają w ślad za nimi. Asja (Nisa Sofiya Aksongur) prosi Ayse (Yaprak Durmaz), aby zadzwoniła po Nihata (Aykut Iğdeli).

Erjan czeka na Ömera w lesie. Widzi ich Zehra. Erjan mówi Ömerowi, że przegapił okazję, aby zostać jego przyjacielem i stał jego wrogiem, bo przez niego umarła kobieta, którą kochał. Ich spotkanie kończy się w nieoczekiwany sposób. Muhsin przechodzi na stronę Ömera!

Hazal Subasi pokazała romantyczne zdjęcie z ukochanym. Kim jest Riza Kocaoğlu?Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Sara konta (gość)

    Ja na to nie pozwalam żeby omer nie miał problemów i też nie pozwalam żeby nie zgineli i żadnych policji czekam przez telewizji na was pozdrawiam

    27.10.2020 12:39

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×