"Więzień miłości" odcinek 423. Bahszende wyjawia Erjanowi, że Jülide żyje! Mężczyzna postanawia się zemścić! [STRESZCZENIE ODCINKA]

Żeby Asja nie dowiedziała się o śmierci Nihata, Zehra i Ömer zabrali dziewczynkę poza dom. W 423. odcinku "Więźnia miłości" Erjan dowie się jednak, że Jülide żyje. Sprawdź, co się wydarzy w 423. odcinku serialu "Więzień miłości".

Multimedia

"Więzień miłości" odcinek 423. we wtorek, 3.11.2020 o godz. 17:10 w TVP2! - sprawdź program tv

Ayse (Yaprak Durmaz) wybaczyła zmarłemu Nihatowi (Aykut Iğdeli) zdradzę. Nie jest jednak w stanie powiedzieć Asji (Nisa Sofiya Aksongur), że jej tata nie żyje. Bahszende jest wściekła, że Jülide (Tuğçe Ersoy) mieszka w rezydencji.

Rodzina nie mówi Asji o śmierci Nihata. Zehra i Ömer zabierają ją z domu Zobacz więcej

W 423. odcinku serialu "Więzień miłości" Ömer (Erkan Meriç), Zehra (Hazal Subasi) i Asja są na wakacjach. Razem spędzają miłe chwile. Ömer myśli o dzieciach, które chce mieć z Zehrą. Cetin uwalnia z magazynu Koraya (Halit Erman Ersoy) i Ipek. Canan (Günce Mütlu) zgadza się porozmawiać z Cetinem.

Bahszende wyjawia Erjanowi, że Jülide żyje. Erjan postanawia zabić rodzinę Ömera. Niczego nieświadomi Zehra i Ömer cieszą się wspólnie spędzonymi chwilami.

Hazal Subasi pokazała romantyczne zdjęcie z ukochanym. Kim jest Riza Kocaoğlu?Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Wanda (gość)

    Janisław współczuję Ci, ale ciekawa jestem ile masz lat, i czy chodzisz już do szkoły? Jeśli tak, to proponuję Ci abyś więcej czytał, to przy okazji nauczysz się pisać! A wydawało mi się, że w XXI w. ANALFABETOW już w Polsce nie ma?????

    03.11.2020 09:01
  • Janislaw (gość)

    szal by trafil zawsze o tei porze zaklucenia jako film sie podoba ale emisja straszna zaklucenia ludzie klna jak choleta

    03.11.2020 07:26

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×