"Więzień miłości" odcinek 437. Ömer podejmuje dezycję w sprawie wyjazdu. Defne ma nowy plan! [STRESZCZENIE ODCINKA]

Defne zaplanowała wspólny wyjazd z Ömerem do Norwegii. Tam chciała go uwieść. W 437. odcinku "Więźnia miłości" Ömer podejmie ostateczną decyzję w sprawie podróży. Sprawdź, co się wydarzy w 437. odcinku serialu "Więzień miłości".

Multimedia

"Więzień miłości" odcinek 437. we wtorek, 24.11.2020 o godz. 17:10 w TVP2! - sprawdź program tv

Kiedy Zehra (Hazal Subasi) dowiedziała się, że Defne (Merve Sevin) organizuje dla firmy wyjazd na konferencję do Norwegii, a lecieć z nią ma Ömer (Erkan Meriç), postanowiła zrobić wszystko, aby nie dopuścić do tego wyjazdu.

Defne będzie chciała uwieść Ömera na wyjeździe! Jej plan się uda? Zobacz więcej

W 437. odcinku serialu "Więzień miłości" Zehra ostatecznie przekonuje Ömera, by nie jechał w podróż służbową do Norwegii. Informuje o tym Canan (Günce Mütlu), która cieszy się z takiego obrotu sytuacji. Sugeruje jednak, że Zehra wciąż powinna mieć szeroko otwarte oczy.

OGLĄDAJ serial "Więzień miłości" ONLINE w TVP VOD

Defne jest wściekła słysząc, że Ömer nie chce z nią lecieć. Jest jeszcze bardziej zazdrosna, gdy widzi, że będąc w pracy, Ömer wciąż wymienia sms-y z żoną. Wobec tego wymyśla nowy chytry plan. Jülide (Tuğçe Ersoy) obiecuje Asyi (Nisa Sofiya Aksongur), że już na zawsze pozostanie w rodzinnym domu. Słyszy to Bahszende.

Canan coraz bardziej lubiana przez widzów! Jak Günce Mütlu wygląda prywatnie?Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×