"Więzień miłości" odcinek 438. Ipek i Selin postanawiają uśpić Defne! Zehra wyprowadzi się od Ömera?! [STRESZCZENIE ODCINKA]

Ömer w końcu zdecydował się jechać do Norwegii z Defne, po tym jak Hikmet zachorował. W 438. odcinku "Więźnia miłości" Zehra będzie na niego zła i podejmie szybką decyzję! Sprawdź, co się wydarzy w 438. odcinku serialu "Więzień miłości".

Multimedia

"Więzień miłości" odcinek 438. w środę, 25.11.2020 o godz. 17:10 w TVP2! - sprawdź program tv

Defne (Merve Sevin) zrobiłaby wszystko, żeby Ömer (Erkan Meriç) pojechał z nią do Norwegii, więc sprawiła, by Hikmet trafił do szpitala! W tej sytuacji Ömer musi z nią jechać i oznajmił to Zehrze (Hazal Subasi).

Ömer podejmuje dezycję w sprawie wyjazdu. Defne ma nowy plan!Zobacz więcej

W 438. odcinku serialu "Więzień miłości" Ipek i Selin (Ozge Aktas) postanawiają uśpić Defne, by nie mogła jechać z Ömerem do Norwegii. Koray (Halit Erman Aksoy) jest temu przeciwny, ale dziewczyny są pewne tego pomysłu. Kupują środki nasenne i dają je Defne w herbacie. Niestety nie wszystko idzie po ich myśli...

OGLĄDAJ serial "Więzień miłości" ONLINE w TVP VOD

Tymczasem Zehra ma żal do męża, że jednak jedzie z Defne, szczególnie kiedy słyszy, że rozmawiają o "miesiącu miodowym w Norwegii". Podejmuje więc decyzje o wyprowadzce do ojca, nie mówiąc o tym Ömerowi. Ten wciąż do niej dzwoni, ale Zehra nie odbiera od niego telefonów. Kiedy Bahszende (Nalan Orgüt) widzi, że Zehra wychodzi z domu z walizką w ręce, poprawia jej to humor i informuje o tym Defne.

Canan coraz bardziej lubiana przez widzów! Jak Günce Mütlu wygląda prywatnie?Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Wiktor 123456 (gość)

    Biedronka promocja

    25.11.2020 18:17

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×