"Więzień miłości" odcinek 44. Alev nie może pogodzić się z tym, że Omer poślubił Zehrę! [STRESZCZENIE ODCINKA]

Czas na 44. odcinek serialu "Więzień miłości". Tym razem Alev nie może pogodzić się z tym, że Omer poślubił Zehrę! Sprawdźcie, co jeszcze wydarzy się w 44. odcinku serialu "Więzień miłości".

Multimedia

"Więzień miłości" odcinek 44. we wtorek, 23.04.2019 o godz. 17:15 w TVP2! - sprawdź program tv

W 44. odcinku serialu "Więzień miłości" Omer (Erkan Meriç) zabiera Zehrę (Hazal Subasi) ze sobą do pracy, ale potem każe siedzieć w samochodzie. Sevim jest załamana i szuka pomocy u Leyli (Berna Üçkaleler), by ściągnąć Zehrę do domu.

Zehra w końcu odnajduje kontrakt! Koray zostanie namierzony?Zobacz więcej

Alev (Ezgi Baran) szaleje, nie mogąc pogodzić się z myślą, że Omer poślubił Zehrę. Absolutnie nie może się z tym pogodzić. Koray (Erman Aksoy) odwiedza Yasemin (Yaprak Durmaz), chcąc wyjaśnić, dlaczego go ignoruje.

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • szok (gość)

    czegoś tak beznadziejnego jeszcze nie widziałam. Widać TVP selekcjonuje im gorzej tym lepiej. W serialu zero dialogów(przemilczany) zero aktorstwa, zero przesłania (po co ten serial?) Jak można kupić takiego "gniota" ? a np. super seriale "rozdarte serca", "zraniona miłość" w połowie emisji przerwane.! Czy ktoś wie dlaczego - chyba na złość widzom ?

    26.04.2019 06:52
  • momentami dno (gość)

    Wyłącznie dla Erkana i Hazal warto oglądać ten serial. Dla ich wątku miłosnego, ten jest dobrze poprowadzony, cała reszta to jedno wielkie niedopracowanie i pójście na łatwiznę oraz ubliżanie inteligencji widza. Cennej broszki nie chowa się do pojemnika z cukrem, podobnie jak ważnego kontraktu nie trzyma się w szufladzie do której zajrzeć może nieprzychylna choć tępa jak but służąca. Nie chowa się go też do gazety, którą zostawia się na stoliku. Koperta niby schowana, niby wypada ale nikt jej nie zauważa i nie przechwytuje... Scenarzyście raczej nie zależało na dobrym rozwiązaniu tego wątku, poszedł na łatwiznę i tym samym niby trzymający w napięciu wątek bardziej irytował niż zachwycał. A już Omer w pokoju Nazan zamiast niej samej, gdy wreszcie Zehra znalazła ten kontrakt to kuriozum. Znaczy chyba nie chciało się pomyśleć jak i skąd on się tam wziął.

    22.04.2019 18:54

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×