"Więzień miłości" odcinek 441. Defne nie ulega szantażowi! Ömer robi wszystko, by być blisko Zehry! [STRESZCZENIE ODCINKA]

Defne spotkała Ercana, który chce razem z nią zemścić się na Ömerze. W 441. odcinku "Więźnia miłości" jest przez niego szantażowana, bo ten podsłuchiwał jej rozmowy! Sprawdź, co się wydarzy w 441. odcinku serialu "Więzień miłości".

Multimedia

"Więzień miłości" odcinek 441. w poniedziałek, 30.11.2020 o godz. 17:10 w TVP2! - sprawdź program tv

Ömer (Erkan Meriç) i Zehra (Hazal Subasi) spędzili razem wiele romantycznych chwil. Tymczasem Defne (Merve Sevin) spotkała Ercana, który zaproponował jej, by wspólnie zemścili się na Ömerze...

Zehra i Ömer spędzają romantyczne chwile. Defne znajdzie sojusznika w zemście? Zobacz więcej

W 441. odcinku serialu "Więzień miłości" Ömer chce spędzić czas z Zehrą, ale Asya (Hazel Aynalı) prosi ciotkę o ciasteczka, więc Zehra i Ömer pieką je razem, co powoduje zabawne sytuacje. W końcu udaje im się spędzić kilka romantycznych chwil w sypialni. Defne nie zamierza ulec szantażowi Ercana, choć dowiaduje się, że podsłuchiwał jej rozmowy.

OGLĄDAJ serial "Więzień miłości" ONLINE w TVP VOD

Ömer wprasza się na kolację do Salima (Ali Çoban), by być blisko Zehry przez cały dzień. Canan prosi Aysel o pomoc w przygotowaniu posiłku. Przy okazji opowiada o byłej żonie Salima.

Canan coraz bardziej lubiana przez widzów! Jak Günce Mütlu wygląda prywatnie?Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×