"Więzień miłości" odcinek 444. Selin i Ipek odkrywają spisek Defne! Uda im się mu zapobiec i uratować Zehrę? [STRESZCZENIE ODCINKA]

Defne wciąż nie potrafi zdecydować się, czy współpracować z Ercanem. W 444. odcinku "Więźnia miłości" Selin i Ipek odkryją jej spisek! Uda im się uratować Zehrę? Sprawdź, co się wydarzy w 444. odcinku serialu "Więzień miłości".

Multimedia

"Więzień miłości" odcinek 444 w czwartek, 3.12.2020 o godz. 17:10 w TVP2! - sprawdź program tv

Defne (Merve Sevin) próbuje dostarczyć Zehrę (Hazal Subasi) Ercanowi, bo ten wciąż ją szantażuje. Ömer (Erkan Meriç) dostał tajemniczą przesyłkę, a Defne była pewna, że to obciążające ją nagrania i próbowała powstrzymać go przed otworzeniem koperty symulując omdlenie.

Defne dostarczy Ercanowi Zehrę?! Ömer dostaje tajemniczą przesyłkę!Zobacz więcej

W 444. odcinku serialu "Więzień miłości" Selin (Ozge Aktas) i Ipek (NurBerfin Çiroğlu) odkrywają spisek Defne, bo Selin podsłuchuje jej rozmowę z Ercanem. Zdobywają adres, który Defne dostała od bandziora. Tymczasem Ömer wyobraża sobie Zehrę w ciąży. Zehra dostaje telefon ze sklepu, by porozmawiać o jej kolekcji i jedzie na "spotkanie biznesowe". Z kolei Canan (Günce Mütlu) z pomocą Cetina uniemożliwia realizację spisku Defne, bo zjawia się na miejscu zamiast Zehry. Jej zaś mówi, że Salim (Ali Çoban) źle się czuje, by do niego pojechała.

OGLĄDAJ serial "Więzień miłości" ONLINE w TVP VOD

Ercan jest wściekły i ponownie szantażuje Defne. Canan mówi Zehrze, że jej spotkanie to pułapka Defne. Koray (Halit Erman Aksoy) jest coraz bardziej zazdrosny o Ipek. Nie wie jednak, że dziewczyna wymienia wiadomości z Selin.

Canan coraz bardziej lubiana przez widzów! Jak Günce Mütlu wygląda prywatnie?Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×