"Więzień miłości" odcinek 446. Jülide obwinia się o atak Ercana. Defne zostaje porwana ze szpitala! [STRESZCZENIE ODCINKA]

Defne i Ercan zorganizowali nieudany zamach na życie Zehry. W 446. odcinku "Więźnia miłości" to Defne będzie w szpitalu i zostanie porwana! Sprawdź, co się wydarzy w 446. odcinku serialu "Więzień miłości".

Multimedia

"Więzień miłości" odcinek 446. w poniedziałek, 7.12.2020 o godz. 17:10 w TVP2! - sprawdź program tv

Defne (Merve Sevin) ciągle jest szantażowana przez Ercana, który kazał jej wpuścić do rezydencji jednego ze swoich ludzi. Okazało się, że mężczyzna chce zastrzelić Zehrę (Hazal Subasi), ale w ostatniej chwili Defne ją uratowała i to ona została postrzelona.

Ercan przy pomocy Defne organizuje zamach na życie Zehry! Zostanie zastrzelona?!Zobacz więcej

W 446. odcinku serialu "Więzień miłości" Zehra zmienia swoje nastawienie do Defne - w końcu uratowała jej życie. Z kolei Jülide (Tuğçe Ersoy) ma wyrzuty sumienia, że przez nią cierpi cała rodzina. Co gorsza, Bahszende (Nalan Orgüt) także oskarża o całą sytuację ją i Zehrę. Tymczasem ludzie Ercana wykorzystują moment, w którym ranna Defne jest sama i zabierają ją ze szpitala.

Ömer (Erkan Meriç) i Zehra szukają jej po całym mieście. Ercan, grożąc Defne bronią, mówi jej, że będzie jego szpiegiem w firmie Ömera.

Canan coraz bardziej lubiana przez widzów! Jak Günce Mütlu wygląda prywatnie?Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Knete (gość)

    Andziu, w tym serialu nie brakuje absurdów, tam scenarzysta się sam pogubił jak prowadzić akcję. Nic w nim nie jest wiarygodne choć odrobinę. Serial dno dna.

    08.12.2020 17:03
  • Andzia (gość)

    Nie wiem czy ktoś zwrocil uwagę ale dziwna rzecz dzieje się z telefonem Zehry w 446 odc. Ma go ze sobą w szpitalu po czym nagle dzwoni w rezydencji i odbiera go Julide, później znowu telefon nagle znajduje się przy Zehrze w szpitalu:)

    08.12.2020 13:41
  • dudu /gość/ (gość)

    yen serial turecki to dno ! naiwność i i głupota ! Dość !!!

    07.12.2020 14:24
  • Nuda (gość)

    Edyta Wojtiuk

    06.12.2020 19:59
  • Jezu3 (gość)

    Jakie komentarze... Jak się nie podoba to zacznijcie sobie oglądać te polskie seriale na Polsacie lub TVN, masakra sama patologia, lesby, same intrygi i sex wszędzie sex. Ten serial jest chociaż normalny!!!

    06.12.2020 17:44
  • Ludziee (gość)

    Spokojnie nie długo się wyjaśnij babcia posłucha dostanie udaru, i parę dni później omer też się dowie, kurwa mać po co oglądacie jak wam się nie podoba

    06.12.2020 17:42
  • Gooscc (gość)

    Kalina nikt Ci nie każe tego oglądać

    06.12.2020 17:40
  • Kalina (gość)

    Beznadziejnie są te seriale tureckie. Bardzo ciągną się wątki, powtarzają sceny po kilka razy. Widać,że producenci nie mają pomysłów. A przedłużają odcinki tylko dla kasy. Beznadzieja. W tej Turcji to chyba ludzi nie ma. Puste ulice, bandyci robią co chcą,policja chyba nie działa. Nie wiem,czy nasi rządzący nie zapatrzyli się na turecką praworządność. Rozumiem,że to film,ale wiarygodności powinno być chociaż trochę.

    05.12.2020 18:16
  • Asia G. (gość)

    Blond stonoga mogła zginąć, byłby spokój.

    05.12.2020 16:50
  • Wera (gość)

    W każdym serialu tureckim znajdzie sie taka zołza przez ktora potem spac nie mozna.

    05.12.2020 15:23
  • Bejti (gość)

    Szkoda ze tej Defny nie ubil jej na śmierć tozmija razem z Beszande do jednego wors i rzucić do morza dla rekinów, takiego tlumoka dawno nie widzialam ohyda, cyrk na kolkach, co ta zolza wyprawia

    05.12.2020 14:41
  • Marta (gość)

    Za wolno są akcje i nie potrzebne są te ciągle powtórki.

    05.12.2020 14:36
  • Als (gość)

    To zwykły knot!!!!!!!

    05.12.2020 14:12
  • Akceptujesz (gość)

    Akceptujesz 🤗🍊🚵🌷

    04.12.2020 14:33