"Więzień miłości" odcinek 45. Nazan podsłuchuje rozmowę Zehry z Leylą. Alev jedzie za żoną Ömera! [STRESZCZENIE ODCINKA]

Ömer wciąż źle traktuje Zehrę, a Alev robi wszystko, aby ich rozdzielić. W 45. odcinku "Więźnia miłości" Alev postanowi śledzić Zehrę. Sprawdź, co wydarzy się w 45. odcinku serialu "Więzień miłości"!

Multimedia

"Więzień miłości" odcinek 45. w środę, 24.04.2019 o godz. 17:10 w TVP2! - sprawdź program tv

Ömer (Erkan Meriç) po raz kolejny zabrał Zehrę (Hazal Subasi) ze sobą do pracy, ale potem kazał jej siedzieć w samochodzie. Załamana Sevim (Nur Saçbüker) postanowiła poszukać pomocy u Leyli (Berna Üçkaleler), aby ściągnąć Zehrę do domu.

Alev nie może pogodzić się z tym, że Omer poślubił Zehrę!Zobacz więcej

W 45. odcinku serialu "Więzień miłości" między Ömerem a Zehrą znowu dochodzi do sprzeczki. Sevim nie wierzy, że pieniądze mógł ukraść Yener (Musab Ekici), a Yasemin (Sultan Elif Taş) przekonuje ją, że jest zdolny do wszystkiego. W czasie rodzinnego posiłku Alev (Ezgi Baran) próbuje poniżyć Zehrę w sprawie spotkania w firmie, by wykazać, jaką jest prostaczką. Sytuację próbuje ratować Ayse (Yaprak Durmaz), która prosi, aby nie poruszać spraw biznesowych przy stole. W końcu jednak Zehra wypowiada się na jeden z biznesowych tematów w taki sposób, że wszyscy są pod wrażeniem.

Salim (Ali Çoban) szuka pracy i kontaktuje się z kolegą po fachu Kamilem. Leyla telefonuje do Zehry. Służąca Nazan podsłuchuje rozmowę i przekazuje Alev, że po rozmowie, Zehra w popłochu wyszła z domu. Alev jedzie śledzić Zehrę.

Ezgi Baran - serialowa Alev już tak nie wygląda! Jak się zmieniła?Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×