"Więzień miłości" odcinek 451. Bahszende próbuje zdemaskować Defne! Jej plan powiedzie się? [STRESZCZENIE ODCINKA]

Bahszende została sparaliżowana w wyniku silnego stresu, jakiego doznała słysząc rozmowę Defne z Ercanem. W 451. odcinku "Więźnia miłości" kobieta będzie chciała zdemaskować Defne. Sprawdź, co się wydarzy w 451. odcinku serialu "Więzień miłości".

Multimedia

"Więzień miłości" odcinek 451. w poniedziałek, 14.12.2020 o godz. 17:10 w TVP2! - sprawdź program tv

Bahszende (Nalan Orgüt) zemdlała po tym, jak usłyszała rozmowę Defne (Merve Sevin) z Ercanem (Aziz Sarvan). Kobieta wie już, że bardzo pomyliła się w ocenie Defne. Jest sparaliżowana i nie może nikomu powiedzieć o tym, czego się dowiedziała.

Sparaliżowana Bahszende poznaje prawdę o Defne. Chce powiedzieć o wszystkim Zehrze!Zobacz więcej

W 451. odcinku serialu "Więzień miłości" Ömer (Erkan Meriç) znowu popisuje się w kuchni. Zehra czuje się tym zakłopotana (Hazal Subasi). Defne cynicznie wyjawia Bahszende niecne plany. Zapowiada, że jeden podpis może zniszczyć całą rodzinę Kervancioğlu. Okazuje się jednak, że Bahszende w tajemnicy nagrywa wszystko na komórkę.

Zehra i Ömer wspominają czasy, w których się poznali i swoją pierwszą noc po pierwszym ślubie. Zehra stwierdza, że nigdy nie bała się Ömera. Canan (Günce Mütlu) i Cetin (Dorukcan Özgüler) dyskredytują Leventa jako kandydata do ręki Aysel. Bahszende pokazuje Zehrze nagranie z telefonu.

Merve Sevin, czyli Defne z "Adini sen koy". Na co dzień wygląda całkiem inaczej!Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Zosia (gość)

    Cześć oglądam z powodu Omera ale nasi chłopcy są bardziej sexy omer nie umie się nawet całować

    15.12.2020 09:11
  • Zosia (gość)

    Cześć oglądam z powodu Omera ale nasi chłopcy są bardziej sexy omer nie umie się nawet całować

    15.12.2020 09:10
  • Lola (gość)

    A mnie się podoba,i oglądam od początku.Przystojni aktorzy ,nie ma wulgaryzmu,ale chociaż pocałunki moglyby być...seks nie jest na pokaz też...dla mnie ok,chociaż troszkę wlecze się,przypomnienia scen chociaż🤭🤔

    14.12.2020 11:08
  • Ella (gość)

    Oglądam od 2 miesięcy.Może i treść banalna ale jedno trzeba im przyznać że faceci są bardzo przystojni,gęste włosy,ładni.Kobiety średnio.Nasi aktorzy są jako mężczyżni brzydcy,szybko łysieją a seriale przeładowane są wydumanymi problemami mnóstwo wątków, ogranych aktorów to bardzo męczy.Przy tureckim się relaksuję.

    14.12.2020 02:19
  • Corleone (gość)

    Lepszy od tych polskich bzdur i rozlazlych aktorów,no i bez księży,to jest duży plus

    14.12.2020 00:05
  • Mi się podoba (gość)

    Fajnie że jest taki serial m nadzieję że następny też będzie taki fajny

    13.12.2020 22:37
  • Irys (gość)

    Jolka to twoja opinia jest prostacka, bo niczego nie uzasadniasz. Napisz dlaczego ci się ten Więzień podoba.

    13.12.2020 22:10
  • Jola (gość)

    Nikt nikomu nie każe na siłę oglądać tak że te opinie są bardzo prostackie

    13.12.2020 17:55
  • Ala (gość)

    To jest dramat a nie program, natychmiast do likwidacji!!!!!!@

    13.12.2020 16:13
  • Fan (gość)

    A ja lubię ich grę aktorską oczami i mimiką twarzy, coś innego niż amerykańskie seriale czy nie daj Boże polskie seriale. Jak patrzę na Karolaka, czy Szyca to mnie na wymioty zbiera. Ciagle grają takich samych wulgarnych ludzi z jednym wyrazem twarzy we wszystkich filmach. I to Was nie nudzi ??? Ciągłe bluzgi i seks ostry na zmianę lub mordobicie do krwi. Zero gry aktorskiej. Kto to będzie pamiętał ? Tak jak Linda pójdą w zapomnienie i niebyt. Bo dłużej się nie da patrzeć na aktorów jedynej mimiki na wkur...wie wiecznym.

    13.12.2020 15:24
  • już mnie nudzi (gość)

    już mnie nudzi ten film oglądam co 3 odcinek a jak ta cała Zechra się pojawi to coś tam robię no mam już dość tej aktorki

    13.12.2020 15:24
  • korina (gość)

    A ja mimo niektórych słabszych odcinków nadal uwielbiam ten serial. To jest mój czas na kawkę a na Omera mogę patrzeć godzinami.

    13.12.2020 11:26
  • Widz (gość)

    Czytam i zastanawiam sie kto tutaj jest reżyserem filmu. Chyba nie chodzicie do kina i nie widzieliście jeszcze takiego trzymającego w napięciu a z drugiej duża niewiadoma. Krytykanci to Polacy i Polki. Jechać na festiwal filmów i oceniać, skoro wszystko wiecie.

    12.12.2020 22:16
  • bozena (gość)

    Zehra gra fatalnie.To przewracanie gałami,stękanie tekstu ,dłuźyny.Durnowaty i ciapowaty mąź No to juz nie oglądam

    12.12.2020 14:06
  • U45 (gość)

    Hahaha ,zgadzam się z komentarzem niżej ,co za bzdury ,pewnie myślał że nikt już nie będzie pamiętał początków

    12.12.2020 01:28
  • Scep (gość)

    Całkowity brak spójności w scenariuszu, jakie "nie bała się Omera"??? W tajemnicy przed nim uciekała do domu rodzinnego i w tajemnicy spotykała się z siostrą. Drżała gdy ją przyłapywał ma rozmowach telefonicznych z rodziną i z Leylą. Bała się, by się nie dowiedział że przez przypadek spotkała zakochanego w niej Yenera .... kazał się jej inaczej ubierać to to zrobiła, kazał udawać miłość przed Ajsze i ciotką to udawała. Nawet jak jej zabronił zejść na kolację to nie poszła. Ale nie, nie bała się go wcale! Scenarzysta sam się pogubił w tym co sam napisał kilkaset odcinków wcześniej. Widać napisał o kilkaset za dużo.

    11.12.2020 21:51