"Więzień miłości" odcinek 452. Zehra demaskuje Defne przed Ömerem! Ercan nie odpuszcza! [STRESZCZENIE ODCINKA]

Bahszende nagrała Defne, gdy ta zapowiadała koniec rodziny Kervancioğlu. W 452. odcinku "Więźnia miłości" Zehra zdemaskuje Defne w firmie. Sprawdź, co się wydarzy w 452. odcinku serialu "Więzień miłości".

Multimedia

"Więzień miłości" odcinek 452. we wtorek, 15.12.2020 o godz. 17:10 w TVP2! - sprawdź program tv

Defne (Merve Sevin) planuje otrzymać prawo do podpisu ważnych dokumentów firmowych. Gdy o tym mówiła, sparaliżowana Bahszende (Nalan Orgüt) nagrała ją na telefon, a później pokazała Zehrze (Hazal Subasi).

Bahszende próbuje zdemaskować Defne! Jej plan powiedzie się? Zobacz więcej

W 452. odcinku serialu "Więzień miłości" Zehra nie dopuszcza do rozszerzenia pełnomocnictw Defne. Udaje jej się dojechać do firmy na czas i publicznie obnażą jej knowania. Defne wpada w rozpacz i błaga Ömera (Erkan Meriç) o przebaczenie. Ayse (Yaprak Durmaz) jest wściekła, gdy dowiaduje się o wszystkim.

Sarp, pod pozorem spotkania z przyjaciółmi, zaprasza Ipek (NurBerfin Çiroğlu) do siebie. Koray (Halit Erman Ersoy) wie o jego knowaniach. Ercan (Aziz Sarvan) nie odpuszcza i ma dla Defne kolejne zadania. Wmawia jej, że razem zemszczą się na Kervancioğlu.

Erkan Meriç w nowym serialu! Kogo serialowy Ömer zagra w "Wojowniku"?Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Lololitka (gość)

    Tylkozach iesa wam siępieprz....?

    15.12.2020 10:57
  • Ewa (gość)

    Troche macie racji. Ale ja i tak lubie oglac te tureskie seriale. Oby dawali ich jak najwiecej. Pozdrawiam

    15.12.2020 08:55
  • K. (gość)

    Her i Tajemnicza macie rację. Bardzo lubię ten serial ale...właśnie..dialogi nie są porywające...takie są właśnie seriale tureckie...Ale Pan Erkan Meric bardzo przystojny

    15.12.2020 06:29
  • korins (gość)

    Super, a Omer jaki cudny!!!

    14.12.2020 22:50
  • Zosia (gość)

    Omer super ale nie umie całować

    14.12.2020 22:15
  • niunia (gość)

    super tureckie seriale

    14.12.2020 21:59
  • Ewa (gość)

    Tureckie seriale mają wspólny mianownik nienawiść i intrygi i to tak wyuzdane że słabo się robi . NAsze seriale idą w tym samym kierunku.

    14.12.2020 20:22
  • Olga (gość)

    Treści to tam nie ma, ale ja bez fonii mogę oglądać wszystkie sceny z Omerem wzrok trudno oderwać taki przystojny i chyba o to w tym chodzi

    14.12.2020 20:16
  • Tajemnicza (gość)

    No cóż, treść bez fabuły. Wieczne rozpamiętywania, wspominki i miziania aż do mdłości. Chyba pani reżyser z braku miłości upaja się tymi samymi wręcz scenami... Ludzie bajeczka na resorach. Wiem, że zaraz pojawi się lawina i grad obelg typu to po co to oglądasz a ja powiem, że gdyby pominąć tak wiele niepotrzebnych aspektów ten serial nie należałoby do najgorszych... Zgadzam się z Her, że sprawy najbardziej ciekawe poszły do lamusa... pozdrawiam wszystkich fanów tych seriali.

    14.12.2020 20:04
  • Her (gość)

    Męczące są te ciągłe intrygi i knowania oraz ślepota bohaterów na to co się dzieje. Drażni brak zamknięcia wielu wątków- jakie znaczenie ma naszyjnik Zehry? Kim była jej matka i dlaczego uważała za nią Sevim, dlaczego ojciec ukrywał prawdę? Losy Yenera, Leyli, Tayfuna, Demira, Yasemin, ciotki.... to wszystko jest bardzo nie dopracowane.

    14.12.2020 19:48
  • Ala (gość)

    To dramat dla kultury!!!!

    14.12.2020 17:00