"Więzień miłości" odcinek 453. Ömer zaprasza Zehrę na kolację. W restauracji pojawia się Ercan! [STRESZCZENIE ODCINKA]

Zehra zdemaskowała Defne, która kierowana przez Ercana chciała doprowadzić rodzinę Kervancioğlu do ruiny. W 453. odcinku "Więźnia miłości" Ömer i Ercan znowu się konfrontują. Sprawdź, co się wydarzy w 453. odcinku serialu "Więzień miłości".

Multimedia

"Więzień miłości" odcinek 453. w środę, 15.12.2020 o godz. 17:10 w TVP2! - sprawdź program tv

Defne (Merve Sevin) została zdemaskowana dzięki temu, że Bahszende (Nalan Orgüt) nagrała ją i przekazała nagranie Zehrze (Hazal Subasi). Koray (Halit Erman Ersoy) odkrył knowania Sarpa, który zalecał się do Ipek (NurBerfin Çiroğlu).

Zehra demaskuje Defne przed Ömerem! Ercan nie odpuszcza!Zobacz więcej

W 453. odcinku serialu "Więzień miłości" w domu Aysel wybucha pożar. Rodzina przenosi się do Salima (Ali Çoban). Koray wpada do domu, gdzie miała się odbyć impreza. Wdaje się w bójkę z Sarpem. Ömer (Erkan Meriç) podsłuchuje, jak Zehra wyznaje Bahszende, że bardzo kocha jej wnuka. Później zaprasza ukochaną na kolację do restauracji.

W lokalu pojawia się też Ercan (Aziz Sarvan). Zehra jest przerażona. Ömer pisze jej sms-a, w którym tłumaczy, żeby nie martwiła się, bo on ma wszystko pod kontrolą. Okazuje się bowiem, że to pułapka, którą przy pomocy Defne zastawił Ömer na Ercana. Zarówno on, jak i Defne zostają aresztowani. W domu Ömera pojawia się małe dziecko przyjaciółki Hedije.

Erkan Meriç w nowym serialu! Kogo serialowy Ömer zagra w "Wojowniku"?Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
 • Ala ma rację (gość)

  A dlaczego wziąć do ręki pilota i wyłączyć telewizor? Ludzie mają tv w domu nie po to, by wyłączać ale by oglądać. Po powrocie z pracy tez chcę coś obejrzeć, nie ma nic ciekawego więc skacząc po kanałach trafiam na Więźnia miłości. I komentuję, tak jak Ala- Ten serial to Dramat!

  17.12.2020 17:56
 • Grażyna (gość)

  Ha ha ha. Weź pilota do ręki i przełącz na TVN a najlepiej wyłącz telewizor.

  17.12.2020 13:48
 • Ala (gość)

  Nie puszczajcie tej szmiry, szkoda na to czasu i pieniędzy!!!!!Dramat!!!

  17.12.2020 10:56

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×