"Więzień miłości" odcinek 46. Alev sprawdza przeszłość Zehry. Ömer zaczyna się obawiać! [STRESZCZENIE ODCINKA]

Alev nie ustaje w próbach rozdzielenia Zehry i Ömera. W 46. odcinku "Więźnia miłości" postanowi sprawdzić, jaka była przeszłość Zehry. Co odkryje? Sprawdź, co wydarzy się w 46. odcinku serialu "Więzień miłości"!

Multimedia

"Więzień miłości" odcinek 46. w czwartek, 25.04.2019 o godz. 17:10 w TVP2! - sprawdź program tv

Alev (Ezgi Baran) ciągle próbuje poniżyć Zehrę (Hazal Subasi). Służąca Nazan podsłuchała, jak do Zehry dzwoniła Leyla (Berna Üçkaleler) i o wszystkim opowiedziała Alev. Kobieta postanowiła śledzić żonę Ömera (Erkan Meriç).

Nazan podsłuchuje rozmowę Zehry z Leylą. Alev jedzie za żoną Ömera! Zobacz więcej

W 46. odcinku serialu "Więzień miłości" Alev widzi spotkanie Zehry z Leylą, podchodzi, wita się ze znajomą Zehry i wypytuje skąd się znają. Kiedy dzwoni do niej Ömer mówi mu, że spotkała Zehrę i jej przyjaciółkę. Później postanawia sprawdzić przeszłość Zehry. Jedzie do instytutu, w którym rzekomo wychowywała się Zehra i okłamuje dyrektora, że szuka zaginionej kuzynki.

Yener (Musab Ekici) proponuje Salimowi (Ali Çoban) otwarcie wspólnego warsztatu stolarskiego. Rodzina chce poznać przyjaciółkę Zehry. Ömer obawia się, że Alev dowie się wszystkiego o Zehrze i prosi ją, by ta o wszystkim opowiedziała Leyli.

Ezgi Baran - serialowa Alev już tak nie wygląda! Jak się zmieniła?Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×