"Więzień miłości" odcinek 460. Halil wywraca do góry nogami życie w domu Ömera i Zehry. Co się wydarzy? [STRESZCZENIE ODCINKA]

Ömer i Zehra pojechali pomóc do domu Salima. W 460. odcinku "Więźnia miłości" wrócą do rezydencji w powiększonym składzie. Sprawdź, co się wydarzy w 460. odcinku serialu "Więzień miłości".

Multimedia

"Więzień miłości" odcinek 460. we wtorek, 29.12.2020 o godz. 17:10 w TVP2! - sprawdź program tv

Zehra (Hazal Subasi) postanowiła pomóc Canan (Günce Mütlu), która nie radziła sobie w kuchni w domu Salima (Ali Çoban). Za ukochaną przyjechał także Ömer (Erkan Meriç), który wciąż martwi się o bezpieczeństwo Zehry.

Ömer i Zehra jadą pomóc do domu Salima. W nocy Zehra znika!Zobacz więcej

W 460. odcinku serialu "Więzień miłości" Koray (Halit Erman Aksoy) dowiaduje się od Selin, że Sarp oświadczył się Ipek (NurBerfin Çiroğlu). Halil, ukryty na tylnym siedzeniu auta, przyjeżdża z Zehrą i Ömerem do posiadłości. Twierdzi, że Hediye (Derya Kurtuluş-Okatr) jest jego ukochaną, której szukał przez lata. Aysel martwi się o wujka. Razem z Salimem postanawiają pójść do domu Zehry.

Halil twierdzi, że Zehra jest jego córką i nie pozwala Ömerowi przebywać z nią w jednym pokoju bez jego pozwolenia. Ömer, zainspirowany przez Halila, pisze list miłosny do Zehry.

Erkan Meriç w nowym serialu! Kogo serialowy Ömer zagra w "Wojowniku"?Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×