"Więzień miłości" odcinek 462. Ipek odchodzi z holdingu. Ercan jednak żyje! Co zrobi Zehrze i Ömerowi? [STRESZCZENIE ODCINKA]

Ömer dostał informację o śmierci Ercana. W 462. odcinku "Więźnia miłości" okaże się jednak, że mężczyzna znowu uszedł z życiem. Ömer i Zehra są w niebezpieczeństwie! Sprawdź, co się wydarzy w 462. odcinku serialu "Więzień miłości".

Multimedia

"Więzień miłości" odcinek 462. w poniedziałek, 4.01.2021 o godz. 17:10 w TVP2! - sprawdź program tv

Ömer (Erkan Meriç) dowiedział się, że Ercan (Aziz Sarvan) nie żyje, powiedział Zehrze (Hazal Subasi), że udał się do niego sam. Kobieta zdenerwowała się na męża, a on, próbując ją udobruchać, zabrał ją na noc do hotelu.

Ömer dowiaduje się, że Ercan nie żyje. Wyznaje Zehrze całą prawdę Zobacz więcej

W 462. odcinku serialu "Więzień miłości" po zakończonym stażu Ipek (NurBerfin Çiroğlu) odchodzi z holdingu. Cierpi z powodu zachowania Koraya (Halit Erman Aksoy). Ömer i Zehra wracają z hotelu do domu. Nie wiedzą, że obserwuje ich Ercan! Rozpoczynają przygotowania do odwiedzin u Kaana.

Cukiernia Aysel ma poważne kłopoty. Canan (Günce Mütlu) chce jej pomóc. Ercan porywa Cana i każe mu zadzwonić do Zehry. Czy żona Ömera wpadnie w pułapkę Ercana?

Erkan Meriç w nowym serialu! Kogo serialowy Ömer zagra w "Wojowniku"?Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Wierna (gość)

    Wątek filmu jest nie trafiony akcja po 10 latach Omer i Zechcą wracają z dwoma synami

    11.01.2021 18:47
  • Marta (gość)

    Od piątku będzie ciekawiej ale smutno.😪

    06.01.2021 15:59
  • Marta (gość)

    Od piątku śledzie ciekawiej

    06.01.2021 15:57
  • Gość (gość)

    Zginą w 464

    05.01.2021 11:06
  • Z nudów.... (gość)

    Absurd goni absurd. Ile razy będą się porywać, ginąć i cudownie powracać do życia? To już jest męczące.

    31.12.2020 23:40
  • Hen (gość)

    Zginą w ogniu

    31.12.2020 16:34
  • Mazurka (gość)

    Nie ogladam tego filmu.Ale zauwazylam , ze p. ALA i tutaj podpuszcza haha.

    31.12.2020 10:10
  • Dora (gość)

    Nuda

    31.12.2020 00:44
  • Jjjjjj (gość)

    Szmira szkoda czasu

    30.12.2020 23:04
  • MARIA (GOSC) (gość)

    SCENARIUSZ DO KITU. SZKODA KASY NA TEN FILM ŹENADA ZADNEJ AKCJII TE POWTÓRKI. POLACY NIE MAJĄ DEMENCJI. SZKODA CZASU.

    30.12.2020 21:47
  • Renata (gość)

    Czy ktoś wie w którym odcinku ginie Zehra?

    30.12.2020 21:36
  • Werka (gość)

    Ten gość to jak wańka-wstańka. Niezatapialny.

    30.12.2020 20:54
  • Maria (gość)

    Naprawdę scenariusz do kitu . Lepiej by nakręcili film przyrodniczy czy o historii Turcji czy kuchni tureckiej.

    30.12.2020 20:39
  • Ala (gość)

    To jest o 462 odcinki za dużo!!!! To jedna szmira