"Więzień miłości" odcinek 464. Ercan przygotowuje zasadzkę na Zehrę i Ömera. Dochodzi do tragedii! [STRESZCZENIE ODCINKA]

Czy Ercan w końcu zemści się na Ömerze i Zehrze? W 464. odcinku "Więźnia miłości" zastawi na nich pułapkę i dojdzie do tragedii! Sprawdź, co się wydarzy w 464. odcinku serialu "Więzień miłości".

Multimedia

"Więzień miłości" odcinek 464. w czwartek, 7.01.2021 o godz. 17:10 w TVP2! - sprawdź program tv

Ercan (Aziz Sarvan) wciąż próbuje wdrożyć swoją zemstę w życie. Ömer (Erkan Meriç) i Zehra (Hazal Subasi) nie przypuszczają, że coś może im grozić. Zehra postanowiła zorganizować dla męża niespodziankę.

Zehra trafia do szpitala! Can doprowadzi Ömera do Ercana? Zobacz więcej

W 464. odcinku serialu "Więzień miłości" Salim (Ali Çoban) nakłania Nuriego, by zapłacił Aysel należność. Zehra przygotowała niespodziankę dla Ömera w domku myśliwskim. Mają spędzić dwa romantyczne dni tylko we dwoje. Cieszą się swoją obecnością i wyznają sobie uczucia. Aysle dziękuje Salimowi za to, że dług został jej zwrócony.

Sielankę Zehry i Ömer przerywa Ercan, który organizuje zasadzkę. Ömer idzie zebrać drewno na opał, w tym czasie Ercan włamuje się do domku, obezwładnia i knebluje Zehrę. Postanawia podpalić chatę. Nagle pojawia się jednak Ömer, który wdaje się w bójkę z Ercanem. Czy zdoła uratować Zehrę z płonącego domku?

Erkan Meriç w nowym serialu! Kogo serialowy Ömer zagra w "Wojowniku"?Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Andzia (gość)

    Powjem tylko tyle niech wrucą starzy aktoży to nie jest ten sam film przestałam go oglądać

    13.01.2021 22:01
  • Dramat (gość)

    Przez kilkaset odcinków nawet się nie pocałowali, zginęli a tu nagle dziecko. Ciekawe skąd???? Durny serial flaki z olejem. Szkoda czasu

    10.01.2021 18:12
  • Taaalaaa (gość)

    Oglądam film od początku , jest a bardziej to był fajny a teraz się robi już denerwujący dlatego , że ciągle zmieniają/usuwają aktorów i dodają nowych a przy okazji czasem nie wiadomo co się stało ze starymi a kim są nowi. 😳 Bohaterzy niektórzy ,że tak brzydko pojawiają się z dupy. 🙈 lepiej zrobić mniej odcinków a bardziej treściwych.

    09.01.2021 00:41
  • Remik (gość)

    Jebniety serial TVP jak i tvpis kurwa żenada odjebac bohaterów i dalej to ciągnąć

    08.01.2021 23:16
  • Gosc (gość)

    No właśnie tez bym chciała się dowiedzieć co stało się z mamą Aise. Może ktoś mi napisze nie nie kapuje.

    08.01.2021 18:33
  • Gosc (gość)

    No właśnie tez bym chciała się dowiedzieć co stało się z mamą Aise. Może ktoś mi napisze nie nie kapuje.

    08.01.2021 18:33
  • Lusia (gość)

    Oglądam ten serial od początku i powiem,że podoba mi się.Może dlatego,że mam już swoje lata😏i tęsknię za taką czułością😎Nie rozumiem jednak tego przeskoku.Młodzi giną w domku myśliwskim a co stało się z mamą Asji i kim jest poszukiwane dziecko?Wczoraj obejrzałam śmierć Elmera i Zehry a dzisiaj jestem cała głupia z tego odcinka.Ktoś mi wytłumaczy?😏

    08.01.2021 18:16
  • Gość (gość)

    W tym filmie również występują "strzelaniny, przemoc pokazywana w okrutny sposób". Podpalanie domku ze związanym wewnątrz osobnikiem, nie jest przecież opiekaniem kurczaka na rożnie. Knucie, kłamstwa (seniorka rodu kopiąca doły pod własnym synem, wnukiem). Krew leje się strumieniami (Omer często zacina palce:)). A tak serio, inne równie bezproduktywne programy/seriale bez wyjątku (w tym ten) zasługują na ściągnięcie z anteny, a już na pewno po przeszło 400 odcinkach.

    08.01.2021 10:39
  • HiM (gość)

    W tv z pieniędzy podatników są emitowane różne programy bardziej lub mniej delikatnie mówiąc inteligentne. Jest mnóstwo filmów gdzie krew się leje na lewo i prawe, strzelaniny, przemoc pokazywana w okrutny sposób. Dlatego widzom też należy się film - bajka na którym można na chwilę oderwać się od rzeczywistości. Jeżeli ktoś pisze że nie ma pozytywnych komentarzy na temat tego filmu to chyba nie wie że jest coś takiego jak np instagram. Radzę skorzystać i poczytać.

    08.01.2021 09:50
  • Lubię (gość)

    Oglądam. Podoba mi się. Jak coś ma tyle odcinków, to są też dłużyzny i słabsze odcinki. Ogólnie seriale tureckie zmieniły się po zmianie sytuacji politycznej w Turcji. Teraz dużo rzeczy nie mogą pokazać i przemycają sporo elementów religii muzułmańskiej. Ale też np. odcinki naszej Osieckiej ma różną jakość, ponieważ zmieniają się reżyserzy i scenarzyści poszczególnych odcinków. Nie oglądam polskich telenowel, wolę tureckie, ale przed zmianami.

    08.01.2021 04:47
  • To nie nienawiść a opinia (gość)

    Jaka nienawiść? Czy wy wiecie co to znaczy? Ludzie krytykują serial bo mają prawo, tak jak ktoś napisał- to w tv nie leci za darmo ale z pieniędzy z abonamentu. Jak wam przeszkadza gorzka prawda o tym gniocie to napiszcie coś na obronę. Prawie 500 odcinków i ani jednego konkretnego komentarza dlaczego ten serial jest wart obejrzenia. Widać argumentów brak.

    08.01.2021 00:45
  • Do Ela (gość)

    Ty już zwróciłaś uwagę- ortografią.:)

    07.01.2021 21:10
  • Ela gosc (gość)

    No coz ludzie w domach pozamykani to zieja nienawiscia i prubuja choc w ten sposob zwrucic na siebie uwage

    07.01.2021 20:59
  • Maria (gość)

    Maria Jak się nie podoba to idź do kuchni kolacje robic

    07.01.2021 19:03
  • Gość (gość)

    Ludzie ale wy jesteście pojebani nie podoba się to nie oglądaj i tyle mi się rzygać chce czytając wasze komentarze

    07.01.2021 18:07
  • Ja (gość)

    Mi tenserial się bardzo podoba. Nie rozumiem po co ty le nienawisci w komentarzach.

    07.01.2021 17:45
  • PIOTROWSKI (gość)

    Ta siostra nie będzie grozić nie jest ukryte pożałuje siostra nie się kulą Emirem z rehanem drugim filmie zaszczelic emira tesz ja nie zostawię spokoju

    07.01.2021 17:09
  • Piotrowski (gość)

    Matka gulsm znajdzie kartę do telefonu nie odtworzyć to prostu skasuje

    07.01.2021 17:05
  • Anna (gość)

    Przestałam oglądać po 300 odc. Nie starczyło mi cierpliwości do gniota

    07.01.2021 14:45
  • ***** *** (gość)

    ***** ***

    07.01.2021 08:04
NowszeStarsze