"Więzień miłości" odcinek 467. Azize rozpoczyna pracę w domu Jülide. Oguz ma problemy ze zdrowiem? [STRESZCZENIE ODCINKA]

Zazdrosna Yildiz potrąciła Azize samochodem. W 467. odcinku "Więźnia miłości" Azize zacznie pracę w domu rodziny Kervancıoğlu. Sprawdź, co się wydarzy w 467. odcinku serialu "Więzień miłości".

Multimedia

"Więzień miłości" odcinek 467. we wtorek, 12.01.2021 o godz. 17:10 w TVP2! - sprawdź program tv

Między Yildiz (Dünya Gündoğdu) i Azize (Deniz Özlem Durmaz) doszło do scysji. Widząc, jak Oguz (Cenk Torun) patrzy na dziewczynę, Yildiz postanawia zemścić się na Azize. Wjeżdża w nią samochodem, a później robi wszystko, aby Oguz o tym się nie dowiedział.

Oguz widzi Azize po raz pierwszy. Wściekła Yildiz potrąca mamę Alego samochodem!Zobacz więcej

W 467. odcinku serialu "Więzień miłości" Asja (Balım Gaye Yaprak) jest zbuntowana. Jülide (Tuğçe Ersoy) nie potrafi się z nią porozumieć. Za to dziewczyna próbuje zbliżyć się do Yildiz.

Kylycz (Gökberk Demirci) podstępem sprowadza Alego (Çağan Alp Önder) do warsztatu. Chce by Azize myślała, że uratował chłopaka. Jülide zatrudnia Azize. Oguz dostaje informację o tym, że istnieje duże prawdopodobieństwo, iż Emir nie żyje. Pierwszy dzień pracy jest dla Azize bardzo trudny. Przynosi Oguzowi kawę. Mężczyzna jest dla niej niemiły. Później traci przytomność.

Co się stało z Zehrą i Ömerem? Sprawdź, kto jest kim w 3. sezonie "Adını Sen Koy"!Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Koko (gość)

    Ogladam z nudy ale wciaga chociaż nie wiem kto kim jest io co tu chodzi ale cos sie z tego wykluje ciekawego czuje to ?????

    13.01.2021 22:43
  • Do Łomersia (gość)

    Rozmowa z tobą nie ma sensu- i tak nic nie zrozumiesz. Nazwałaś obcą sobie osobę "podstarzałym wycieruchem". To jest OBELGA. Nie sądzę, abyś miała do tego prawo.

    13.01.2021 18:40
  • Łomersia (gość)

    Oczywiście, że ogladam nadal ten serial.Nie ukrywam tego i nie wstydze się.Bardzo mi się podoba bez wzgledu na to kto gra teraz role.I nie uważam że jest to przejaw braku kultury. Istotna jest dla mnie fabuła oraz aktorzy wykonujacy swoje zadania.W ostatniej serii producenci nadal spełniają moje oczekiwania dlatego kontynuję ogladanie kolejnej częsci filmu i nie uważam tego za coś niestosownego..Jeśli nie podobałby mi się ten serial dałabym sobie spokoj i nie poświecałabym na ogladanie czasu.Wieczorem zajmuję sie przyjemniejszymi zadaniami niź ogladanie polskich czy ruskich gniotów i nie wypisuję, na forach tych filmów, że mi sie one nie podobają.Nie rozpaczam za brakiem Omera i Zehry jak Wy.Akceptuję, że miają między sobą jakiś problem...samo życie...i nie chcą dalej mieć ze soba do czynienia czy to w żuciu zawodowym czy prywatnym. To, że ich nie ma to nie wina producentów.To oni zrezygnowali z grania.Ocenianie czyjegos zachowania nie jest przejawem braku kultury.Nikomu tu nie ubliżałam więc o co chodzi? Oceniłam irracjonalne zachowanie a do tego mam prawo i to nie świadczy że jestem niekulturalna.Takie przeżywanie braku tych aktorow wydaje się bez sensu.jest niekonstruktywne To Wy oceniacie mnie i przypisujecie cechy charakteru nie majace ze mną nic wspolnego., Do tego prawa nie macie... moje drogie.To jest niekulturalne -własnie.A ja -tak jak Wy płaczecie za brakiem Waszych ulubionych aktorow- mam prawo cieszyć sie, że film nadal jest emitowany.Pozdrawiam i nie płaczcie już za Omerem.A tak na marginesie...przystojny z niego facet to fakt, ale uroda to nie wszystko...

    13.01.2021 16:58
  • Do Łomersia (gość)

    Sugerując się twoimi komentarzami (pod każdym odcinkiem da się wyłapać te twoje bezsensowne wypociny) człowiek utwierdza się w przeświadczeniu, że ty również jesteś jedną z tych rozhisteryzowanych marzycielek zakochanych w tym serialowym gniocie. Na dodatek ten twój brak kultury. Może zamiast oglądać tego typu produkcje, skup się na swoim (jak to napisałaś) "podstarzałym wycieruchu", jeśli oczywiście jakiegoś towarzysza niedoli posiadasz.

    13.01.2021 10:32
  • Do Łomersii (gość)

    Może trochę kultury w wypowiedzi?

    13.01.2021 00:31
  • Łomersia (gość)

    Łojojoj....jakie jęki...nima Łomersia...ło jej tragedia.. ..i wina scenarzystów...ło jojjoj.Bzduuury. A może pomyślicie trochę.. Co mieli te "wielkie " gwiazdy czyli Hazsl i Erkana za głowy zaciągnąć przed kamery?Przestali grać w serialu bo już nie chcieli ze soba być i nie mogli na siebie patrzeć i to oni oleli widzów a nie produkcja filmu.Podobno Omerś przesiadywał w tej swojej tawernie...a Hazal miala przypuszczalnie tego dość.Znalazla sobie teraz podsrzałego wycierucha Rizè i jest szczęśliiwa...i co Wam do jej życia. Omer użala sie nad sobą Widać że gość zakrecony jest wokól siebie A scenarzyści wobec tego stanęli na wysokości zadania i kontynowali serial w oparciu o bardziej dynamiczną niź poprzednio fabułę, ktora denerwowsła dłużyznami spojrzeń i powtórek sytuacji...W tej serii też ładni aktorzy.Szkoda że nagle przestali ostatnią serię nagrywać.Żałuję.To przez te wszystkie histeryczki marzycielki zakochane w pięknym Omerze...

    13.01.2021 00:05
  • KR (gość)

    Wygryzła się na tych reklamach taką to pożyje

    12.01.2021 11:47
  • Czesia (gość)

    Piękny serial oglądam wszystkie odcinki, a to co zrobiliście po świętach, katastrofa, nie wiadomo o co chodzi. Winniscie widzów przygotować.Tragedia.sami sobie oglądajcie.

    12.01.2021 10:22
  • Kolos (gość)

    Jeszcze około 30 odcinków i koniec serialu. Ciekawe co poleci następne?

    11.01.2021 19:59
  • Ewa (gość)

    Tragedia z tego serialu się zrobiła ,przestałam oglądać

    11.01.2021 19:55
  • Hufca to ja (gość)

    Oglądałam ten film od samego początku do odcinka z pożarem i ten film skończył się. To przejście to tandeta jakiej jeszcze nie oglądałam i nie mam zamiaru oglądać

    11.01.2021 19:49
  • ania (gość)

    Twórcy "Więźnia miłości" zakpili sobie z widzów. Nieźle poigrywają na emocjach odbiorców. Nie gratuluję im.

    11.01.2021 19:04
  • Marta (gość)

    Ciężko się połapać w tym filmie teraz.Nie za fajnie to wymyślił ten scenarzysta.To jest nowy serial po prostu.

    11.01.2021 18:35
  • Marta (gość)

    Ciężko się połapać w tym filmie teraz.Nie za fajnie to wymyślił ten scenarzysta.To jest nowy serial po prostu.

    11.01.2021 18:35