"Więzień miłości" odcinek 47. Alev przekupuje kobietę, która opiekowała się Zehrą! Czego się dowie? [STRESZCZENIE ODCINKA]

Alev nakryła Zehrę na spotkaniu z Leylą. Postanowiła zbadać jej przeszłość. W 47. odcinku "Więźnia miłości" odnajdzie kobietę, która opiekowała się Zehrą, gdy ta była dzieckiem. Sprawdź, co wydarzy się w 47. odcinku serialu "Więzień miłości"!

Multimedia

"Więzień miłości" odcinek 47. w piątek, 26.04.2019 o godz. 17:10 w TVP2! - sprawdź program tv

Alev (Ezgi Baran) śledziła Zehrę (Hazal Subasi) i zobaczyła, jak żona Ömera (Erkan Meriç) spotyka się z Leylą (Berna Üçkaleler). Później postanowiła zbadać przeszłość Zehry. Udała się do zakładu opiekuńczego, w którym wychowała się Zehra celem zdobycia jak największej ilości informacji.

Alev sprawdza przeszłość Zehry. Ömer zaczyna się obawiać! Zobacz więcej

W 47. odcinku serialu "Więzień miłości" Alev nakłania dyrektora domu dziecka, by przekazał jej wszystkie informacje na temat Zehry. Zehra spotyka się z Leylą i wyjawia całą prawdę na temat pracy i małżeństwa z Ömerem. Sevim i Yener (Musab Ekici) knują, w jaki sposób przekonać do niego Zehrę.

Alev trafia do emerytowanej pracowniczki domu dziecka. Kiedy dowiaduje się, że kobieta opiekowała się Zehrą, gdy ta była dzieckiem, przekupuje ją i nakłania do zdradzenia tajemnic Zehry. Czego się dowie?

Ezgi Baran - serialowa Alev już tak nie wygląda! Jak się zmieniła?Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×