"Więzień miłości" odcinek 471. Azize zabiera Alego do rezydencji. Oguz widzi chłopca na nagraniu z kamer! [STRESZCZENIE ODCINKA]

Azize odniosła naszyjnik Zehry do domu rodziny Kervancıoğlu. Przyłapał ją Oguz. W 471. odcinku "Więźnia miłości" Azize zabierze do pracy syna. Sprawdź, co się wydarzy w 471. odcinku serialu "Więzień miłości".

Multimedia

"Więzień miłości" odcinek 471. w poniedziałek, 18.01.2021 o godz. 17:10 w TVP2! - sprawdź program tv

Azize (Deniz Özlem Durmaz) przechytrzyła Kylycza (Gökberk Demirci), zabrała mu skradziony naszyjnik Zehry (Hazal Subasi) i odniosła do rezydencji rodziny Kervancıoğlu. Dzięki Jülide (Tuğçe Ersoy) nie została oskarżona o kradzież.

Azize odnosi naszyjnik Zehry do rezydencji. Powie, że to ona go zabrała? Zobacz więcej

W 471. odcinku serialu "Więzień miłości" Kylycz wciąż nachodzi Azize. Kobieta boi się o Alego (Çağan Alp Önder), dlatego zabiera do pracy i każe mu się ukryć. Zbuntowana Asja (Balım Gaye Yaprak) oczekuje, że Yildiz (Dünya Gündoğdu) ją zrozumie.

Kylycz odwiedza kobietę, która go wychowała, Zuhre. Opowiada jej o swoich kolejnych niepowodzeniach w kwestii zdobycia Azize. Oguz (Cenk Torun) dostrzega Alego na nagraniu z kamery przemysłowej i zaczyna co do niego nabierać podejrzeń.

Deniz Özlem Durmaz zagrała Azize w 3. sezonie "Adını Sen Koy". To turecka Angelina Jolie!Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×