"Więzień miłości" odcinek 473. Azize zostaje aresztowana, a Kylycz porywa Alego. Jülide jest w ciężkim stanie! [STRESZCZENIE ODCINKA]

Jülide otrzymała telefon od mężczyzny, który twierdzi, że wie, gdzie jest Ali. Poprosiła Azize, aby zaniosła mu okup. Sama zemdlała. W 473. odcinku "Więźnia miłości" Azize zostanie aresztowana, a Jülide trafi do szpitala. Sprawdź, co się wydarzy w 473. odcinku serialu "Więzień miłości".

Multimedia

"Więzień miłości" odcinek 473. w środę, 20.01.2021 o godz. 17:10 w TVP2! - sprawdź program tv

Nie mogąc dodzwonić się do Oguza (Cenk Torun) Jülide (Tuğçe Ersoy) zorganizowała pieniądze i poprosiła Azize (Deniz Özlem Durmaz), aby zaniosła je mężczyźnie, który mówi, że ma Emira. Sama z nerwów straciła przytomność.

Jülide otrzymuje informację o miejscu pobytu Emira. Kylycz chce porwać Alego!Zobacz więcej

W 473. odcinku serialu "Więzień miłości" Azize przynosi okup. Mówi jednak, że chce zobaczyć Emira, dopiero później da szantażystom pieniądze. Zjawia się policja. Funkcjonariusze i Oguz uważają, że Azize brała udział w oszustwie. Zostaje aresztowana.

Zuhre i Kylycz (Gökberk Demirci) porywają Alego (Çağan Alp Önder) i zamykają go w drewnianej klatce. Oguz obwinia Azize za dramatyczny stan zdrowia ciotki. W szpitalu Asja (Balım Gaye Yaprak) decyduje się na szczere wyznania w obecności pogrążonej w śpiączce Jülide. Przeprasza ją za swoje zachowanie i błaga, aby jej nie zostawiała.

Deniz Özlem Durmaz zagrała Azize w 3. sezonie "Adını Sen Koy". To turecka Angelina Jolie!Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Niezadowolona (gość)

    Co

    20.01.2021 21:48

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×